CEO’lar, TOÇEV çocukları için söyledi

C-Majör İşten Sesler Korosu, bu kez TOÇEV’e destek için sahneye çıktı. VakıfBank, İş Sanat, ISS, Develi gibi sponsorların destek olduğu etkinlikte 210 çocuğun yıllık eğitim masrafları karşılandı. Geceye Fatih Erkoç, Suzan Kardeş, Altay, Nebil Özgentürk ve birçok değerli sanatçı da renk kattı.

YAYINLAMA
GÜNCELLEME

Ülkemizin en değerli şirketlerinin CEO’ları ile üst düzey yöneticilerinden oluşan C-Majör İşten Sesler Korosu, kuruluşunun üzerinden geçen 25 yılda 7 milyon çocuğun eğitimine destek olan Tüvana Okuma İstekli Çocuk Eğitim Vakfı (TOÇEV) yararına büyük bir etkinlik düzenledi.

28 Şubat 2019 Perşembe günü İş Sanat’ta sahne alan C-Majör İşten Sesler Korosu ve birçok değerli sanatçı konuklarına unutamayacakları bir konser verdi. Konserden elde edilen gelir 25 yıldır milyonlarca çocuğun eğitimine ve hayatına dokunan TOÇEV’e bağışlandı.

Sianji grubun yönetim kurulu başkanı aynı C Major İş’ten Sesler Korosu’nun Başkanı Recai Çakır, solo performansı ile geceye renk katarken TOÇEV Genel Müdürü Bade Takazoğlu'da sahne performansına eşlik etti. Çeyrek yüzyılı son derece anlamlı bir şekilde kutlayan bu etkinlik, iş dünyasının sosyal sorumluluk anlayışının en güzel örneklerinden biri olarak tarihe geçti. 

100 kişilik dev kadro

Sianji Group Yönetim Kurulu Başkanı Recai Çakır önderliğinde Türkiye ekonomisine yön veren isimler tarafından 2016 yılında kurulmuş olan C-Majör İşten Sesler Korosu, şarkı söylemeyi seven birçok üst düzey yöneticiden oluşuyor. Kurucuları arasında DenizBank CEO’su Hakan Ateş, Bosphorus Gaz Yönetim Kurulu Başkanı Ali Şen, Ener Holding Yönetim Kurulu Başkanı İsmail Işık, Dedeman Otelleri Yönetim Kurulu Başkanı Murat Dedeman, Tezmaksan Yönetim Kurulu Üyesi Fatma Aydoğdu, Dünya Gazetesi Yönetim Kurulu Üyesi Burcu Kösem,  Vakıfbank Genel Müdürü Mehmet Emin Özcan, Ünlü keman Virtiözü Muhammed Yıldırır, mizahçı ve yönetmen Gani Müjde gibi değerli iş insanları bulunurken, 100 kişilik koroda Recai Çakır, Fatma Aydoğdu, Burcu Kösem, Muammer Kapucuoğlu, Yalçın Dülger, Hakan Çınar, Gülcan Ekşioğlu, Arzu Zogun, Betül Boy, Ahmet Ateş, Gülcan Köseoğlu, Nilüfer Batur, Mehmet Abacı gibi alanlarında başarılı olan iş dünyasının önemli isimleri yer aldı.

Altıncı konser TOÇEV için

Konser çalışmalarını Şef Özlem Abacı eşliğinde yapan C-Majör İşten Sesler Korosu, sunuculuğunu Hakan Bilgin’in üstlendiği TOÇEV yararına etkinlikle altıncı konserine imza attı. Koro daha önceki konserlerini Dünya Engelliler Vakfı, İstanbul Down Sendromu Derneği, Çocuk Eğitim Derneği, Mehmetçik Vakfı yararına vermiş, “2019’a Merhaba” konserini ise aile arasında düzenlemişti.