İçerikle Pazarlama Konferansı 11 Mayıs’ta Bilgi Üniversitesi’nde

İlki geçen yıl düzenlenen İçerikle Pazarlama Konferansı bu yıl yine içerik pazarlaması alanında çalışan pek çok önemli ismi Santralistanbul’da bir araya getiriyor.

YAYINLAMA
GÜNCELLEME

İçerikle Pazarlama Konferansı’nın ikincisi bu yıl “İçerik Oyunları” başlığıyla 11 Mayıs 2017 Perşembe günü İstanbul Bilgi Üniversitesi Santralistanbul Kampüsü’nde gerçekleştirilecek. Yeni nesil pazarlama trendleri, Youtube yayıncılığı, interaktif içerik, içerik ve topluluk, oyun tasarımı gibi konuların tartışılacağı konferansın bu yılki başlığı “içerik oyunları”, içerik pazarlamasının popüler temalarından Game of Thrones dizisine atıfta bulunuyor.

İlk geçen yıl düzenlenen konferansın bu yılki konuşmacıları arasında Mediacraft Türkiye temsilcisi Ersan Özer, Brandmap Dergisi Yayın Yönetmeni Bülent Fidan, İçerik Fabrikası’nın kurucusu Yaprak Özer, Poltio’nun kurucusu Ahmet Tosun, Vatansever Bilişim Genel Müdürü Şenol Vatansever, İstanbul Bilgi Üniversitesi’nden Tonguç İbrahim Sezen, Sofar İstanbul’un organizatörü Eda Demir, pazarlama ve satış analisti Serkan Uygur, oitheblog.com’un kurucuları seyahat bloggerları Öykü Doğan ve İdil Atay, Medina Turgul DDB’den Beliz Top yer alıyor.

Konferansta ayrıca nisan ayında gerçekleştirilen “Sosyal Medya ve Markalar” konulu araştırmanın sonuçları da paylaşılacak.

Sosyal anket platformu Poltio’nun katkılarıyla interaktif hale getirilecek konferansa katılım geçen yılki gibi ücretsiz ve herkese açık olacak. İstanbul Bilgi Üniversitesi İletişim Fakültesi Medya Bölümü tarafından düzenlenen konferansla ilgili gelişmeleri Pazarlama 3.0 sosyal medya hesaplarından izleyebilirsiniz.

11 Mayıs 2017 Perşembe program akışı konuşmacılar ve konular:

14:40 - Güventürk Görgülü (Açılış)
14:45– Turan Farajova (Sosyal Medyada Markalar Araştırma sonuçları)
14:55 - Serkan Uygur (Pazarlama ve satışta içerik)
15:10 –Şenol Vatansever (Pazarlamayı Değiştiren Kodlar)

15:30 ara

15:40 - Bülent Fidan (Brandmap - Markalaşma ve İçerik)
16:00 –Tonguç İbrahim Sezen (İçerikle Oynamak)

16:20 ara

16:30 - Eda Demir (Sofar İstanbul - İçerik ve topluluk yaratma)
16:50 - Ahmet Tosun (Poltio - Etkileşimli içerik ve girişimcilik)

17:10: ara

17:20 - Öykü Doğan - İdil Atay (oitheblog - Seyahat Bloggerlığı 101: “Şimdi ne iş yapıyorsunuz yani?
17:40 - Beliz Top (Medina Turgul DDB - Z Kuşağı)

18:00 ara

18:10 - Ersan Özer (Mediacraft Türkiye - Video, içerik ve reklam)
18:30 - Yaprak Özer (İçerik Fabrikası – İçerik üreterek gelir modeli yaratılabilir mi?)

19:00 Kapanış