28 °C

Logitrans'a 'Tek kuşak tek yol' damga vuracak

15-17 Kasım tarihleri gerçekleştirilecek Logitrans Fuarı'nda, Çin'in 'Tek kuşak tek yol' projesi kapsamında önemli iş birliklerinin gerçekleştirilmesi bekleniyor.

Logitrans'a 'Tek kuşak tek yol' damga vuracak

Bu yıl 11'incisi düzenlenecek olan Uluslararası Logitrans Transport Lojistik Fuarı'nda, Çin'in 'Tek kuşak tek yol' projesi kapsamında önemli iş birliklerine adım atılması bekleniyor.

Fuarın düzenleyicisi Eko Fuarcılık'ın Fuarlar Müdürü Altınay Bekar, "Yeni ticaret yolları, lojistik hizmet üretenlerin kuracakları networklere de şekil veriyor. 'Tek kuşak tek yol' gibi dev projeler ise dünya ticaretini yeniden biçimlendiriyor. Uluslararası Logitrans Transport Lojistik Fuarı, katılımı beklenen Çin Heyeti ve Çin Pavilyonu ile birlikte çok büyük işbirliklerine sahne olacak. Türk lojistik sektörü yatırımcılarının sunacakları avantajlı hizmetler ve işbirliği seçenekleri olacak. Fuarda bu hizmetler toplu olarak izlenebilirken en uygun seçenekleri değerlendirmek daha kolay olacak" dedi.

Her yıl 30 kadar ülkeden katılımcıyı, 50 kadar ülkeden ziyaretçi ile buluşturan Logitrans'ta bu yıl da 200 civarında firmanın en üst düzeyde temsil edileceğini belirten Bekar, 15-17 Kasım tarihleri gerçekleştirilecek olan fuarın her yıl lojistik satın almacılar ve şirketlerin üst düzey karar vericilerinden oluşan 15 bin dolayında profesyonel ziyaretçiyi ağırladığını sözlerine ekledi.

Yorumlar

Yorum yapabilmek için lütfen giriş yapınız.
Giriş Yap