9 °C

Okan Üniversitesi ile UND'den işbirliği

Uluslararası Nakliyeciler Derneği üyeleri, Okan Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü’ndeki Lojistik Yönetimi Yüksek Lisans Programı’ndan indirimli yararlanacak.

Okan Üniversitesi ile UND'den işbirliği

İSTANBUL - Okan Üniversitesi ile Uluslararası Nakliyeciler Derneği (UND) arasında işbirliği protokolü imzalandı. Protokol kapsamında, Uluslararası Nakliyeciler Derneği üyeleri, Okan Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü’ndeki Lojistik Yönetimi Yüksek Lisans Programı’ndan indirimli yararlanacak.

Uluslararası Nakliyeciler Derneği (UND) ile Okan Üniversitesi arasında gerçekleştirilen ve Lojistik Yönetimi Yüksek Lisans eğitimine yönelik işbirliği protokolü, UND İcra Kurulu Başkanı Fatih Şener ile Okan Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Müdürü Prof. Dr. Targan Ünal tarafından imzalandı.

İmza törenine, Şener ve Ünal’ın yanı sıra Okan Üniversitesi Lojistik Yönetimi Yüksek Lisans Programı Başkanı Doç. Dr. A. Zafer Acar, Sosyal Bilimler Enstitüsü İş Geliştirme Uzmanı İpek Güney, UND İcra Kurulu Başkan Vekili Melike Tümen, UND İcra Kurulu Üyesi Evrim Bingöl ve UND Eğitim Merkezi Müdürü Muammer Ünlü de katıldı.

Törende konuşan Okan Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Müdürü Prof. Dr. Targan Ünal, “Bu protokol kapsamında Türk lojistik sektörünün yönetici adaylarını yetiştirme misyonunu üstlenmiş bulunuyoruz” diye konuştu. İmzalanan protokol, UND’nin lojistik alanında bir üniversite ile yaptığı ilk işbirliği olma özelliğini taşıyor.

Yorumlar

Yorum yapabilmek için lütfen giriş yapınız.
Giriş Yap