Alternatif Bank, müşterilerine Yapı kredi ATM’lerinden ücretsiz yararlanma imkanı sunuyor

Alternatif Bank, Türkiye genelinde ortak ATM kullanımı için Yapı Kredi ile yeni bir iş birliği gerçekleştirdi. Alternatif Bank müşterilerine, bankacılık işlemlerini, kendi banka ATM’lerinin yanı sıra, Yapı Kredi ATM’lerinden de herhangi bir ücret ödemeden gerçekleştirme imkanı sundu.

Haber Merkezi
YAYINLAMA
GÜNCELLEME

Alternatif Bank, Türkiye genelinde ortak ATM kullanımı için Yapı Kredi ile yeni bir iş birliği gerçekleştirdi. 15 Mayıs 2023 tarihi itibarıyla, Yapı Kredi ve Alternatif Bank arasında başlayan iş birliğiyle Alternatif Bank müşterilerine, bankacılık işlemlerini, kendi banka ATM’lerinin yanı sıra, Türkiye geneline yayılan 4.700’den fazla Yapı Kredi ATM’sinden, herhangi bir ücret ödemeden 7/24 gerçekleştirme imkânı sunuluyor. 

İş birliği kapsamında, Alternatif Bank müşterileri Yapı Kredi ATM’lerini, banka, kredi ve ön ödemeli kartlarıyla TL üzerinden bakiye sorma, para çekme, para yatırma, kredi kartı borç ve limit sorgulama ile borç ödeme gibi işlemlerini, işlem sınırı olmadan, herhangi bir komisyon ve masraf ödemeden ücretsiz olarak kullanabilecek. Alternatif Bank müşterileri ayrıca, Alternatif Bank Mobil uygulamasındaki QR Kod seçeneğiyle tüm Yapı Kredi ATM’lerinde işlemlerini kartları yanında olmadan da kolaylıkla gerçekleştirebilecek.