10 °C

Binlerce km'lik yolculuk mobil telefonda!

DKV'nin yeni mobil uygulaması tüm Avrupa çapında yakıt fiyatlarının karşılaştırmasına ya da 7/24 hizmet veren istasyonların sorgulanmasına olanak tanıyor

Binlerce km'lik yolculuk mobil telefonda!

İSTANBUL - DKV Euro Service, İOS ve Android ile uyumlu yeni mobil uygulamasını kullanıma sundu. Uygulama, binlerce kilometrelik yolculuk boyunca akaryakıt alınabilecek istasyonların ve fiyatlarının kıyaslanmasına, sundukları hizmet seçeneklerine göre istasyonların filtrelenebilmesine ve önceki yolculuklarda tercih edilen favori mekanların hatırlanmasına fırsat veriyor. Uygulamayla önemli akaryakıt avantajı sağlanıyor ve tüm Avrupa'daki en iyi istasyonlar konusunda sürücü yönlendiriliyor. Bu yeni geliştirilmiş versiyon maksimum fiyat avantajı sunmasıyla dikkat çekiyor, her zaman için sürücüye en güncel bilgiyi sağlıyor. 

En iyiye, en hızlı erişimi sağlıyor

Sürücüler, arama yaparak yolları üstündeki en uygun istasyonları 24 saat servis veren, en hızlı yakıt dolduran, restoranları olan gibi özellikleriyle anında öğrenebiliyorlar. Kullanıcı öncesinde istasyonu seçerek, detaylı navigasyon sistemi ile oraya kolaylıkla varıyor. Sıklıkla ziyaret edilen DKV istasyonları filtreleniyor ve en favori istasyonlar hatırlatılıyor. Böylece kullanıcılar her zaman için en iyi istasyon bilgilerine en hızlı erişimi sağlamış oluyorlar. 

Dunya.com

Güncel gelişmelerden anında haberdar olun!
dunya.com'a girmeden de haberleri takip edebilirsiniz.