5 °C

Defacto'ya e-ticaret ödülü

Bu yıl 14'üncüsü düzenlenen "The Horizon Interactive Awards"ta ödüle layık bulunan e-ticaret sitelerinden biri de defacto.com.tr oldu

Defacto'ya e-ticaret ödülü

 “İnteraktif Medya Sunan En İyi E-Ticaret Sitesi” dalında ödül kazanan defacto.com.tr sitesi ilk çeyreğinde 16 milyonun üzerinde ziyaretçi aldı. 

Hazır giyim ve moda markalarından olan DeFacto’nun e-ticaret sitesi defacto.com.tr, uluslararası alanda en prestijli ödüller arasında kabul edilen The Horizon Interactive Awards’ta “İnteraktif Medya Sunan En İyi E-Ticaret Sitesi” kategorisinde bronz ödülü kazandı. 

defacto.com.tr bu yıl 14’üncü kez düzenlenen ve The Horizon Interactive Awards’ta multimedya, grafik tasarımı, reklam, pazarlama konularında profesyonellerden oluşan jüri tarafından, en iyi internet sitelerinin, videoların, çevrimiçi reklamların, yazılı yayınların ve mobil uygulamalardan oluşan binlerce başvuru arasında ödüle layık bulundu.

Yaratıcı çözümler, özgünlük, dizayn, müşteri deneyimi ve müşteri ile iletişim gibi kategorilerde rakiplerini geride bırakan defacto.com.tr , 2015 yılında toplam 58 milyon ziyaretçi aldı. Geçen yıl 2,3 milyonun üzerinde ürün satılan ve 48 milyon TL ciro elde edilen defacto.com.tr ’nin yüzde 4 olan toplam ciro içindeki payının 2025 yılına kadar yüzde 10’a çıkarılması planlanıyor. 

Yorumlar

Yorum yapabilmek için lütfen giriş yapınız.
Giriş Yap