27 °C

DenizBank'tan üreticilere yönelik kredi kampanyası

"Üreticilere Bayram Ettiren Kredi" adıyla başlatılan yeni kampanya çerçevesinde, üreticiler yüzde 0,85'den başlayan faiz oranları ve 36 aya varan vadelerle kredi kullanabiliyor

DenizBank'tan üreticilere yönelik kredi kampanyası

İSTANBUL - DenizBank, yaklaşan Kurban Bayramı dolayısıyla üreticilerin nakit ihtiyaçlarına yönelik yeni kampanya başlattı. 

Denizbank'tan yapılan açıklamaya göre, "Üreticilere Bayram Ettiren Kredi"  adıyla başlatılan yeni kampanya çerçevesinde, üreticiler yüzde 0,85'den başlayan faiz oranları ve 36 aya varan vadelerle kredi kullanabiliyor. 

Açıklamada görüşlerine yer verilen DenizBank KOBİ ve Tarım Bankacılığı Grubu Genel Müdür Yardımcısı Gökhan Sun, bankanın 10 yıl önce Tarım Bankacılığı alanında başlattığını ve üreticilerin yanında olmak adına çalışmalarını tüm hızıyla sürdürdüğünü belirtti. 

Sun, şunları kaydetti: 

"Tarım sektörünün finansmanında özel bankalar arasında lider konumumuzu sürdürüyor olmak bizlere gurur verdiği kadar omuzlarımıza büyük bir sorumluluk da yüklüyor. Halihazırda Tarım Bankacılığı hizmeti veren 262 şubemiz ile Türkiye'nin dört bir yanına bankamızın farkını taşıyoruz. Bunu sürdürmek amacıyla yeni kampanyalarla üreticilerimizin yanında ve yakınında olabilmeyi, sorumluluğumuzun bir gereği olarak değerlendiriyoruz.  

Bu çerçevede yaklaşan Kurban Bayramı öncesi üreticilerimizin oluşacak nakit ihtiyacına destek olmak amacıyla yüzde 0,85 faiz oranından başlayan, 36 aya varan vade ve uygun geri ödeme seçenekleri sunan, formalitesiz yeni bir kredi kampanyası başlattık. Tarım sektörünün gelişimi için üstlenmiş olduğumuz önemli misyon gereği finansman anlamında, üreticimizi sektörün ihtiyacına uygun yeni ürün ve kampanyalar ile tanıştırmaya önümüzdeki dönemde de devam edeceğimiz."  

Yorumlar

Yorum yapabilmek için lütfen giriş yapınız.
Giriş Yap