Destek Patent, danışmanlık alanında “Hizmet İhracatı Şampiyonu” oldu

Hizmet İhracatçıları Birliği, “2021 Yılı Hizmet İhracatı Şampiyonları”nı açıkladı. Sınai haklar alanında 40 yıldır hizmet veren Destek Patent, son üç yıldır olduğu gibi yeniden birinci seçildi.

Haber Merkezi
YAYINLAMA
GÜNCELLEME

Hizmet İhracatçıları Birliği, gösterdikleri başarılı performans ile hizmet sektörünün hedefe ulaşmasına katkı sağlayan 51 firmayı, 17 kategoride değerlendirerek, “2021 Yılı Hizmet İhracatı Şampiyonları” kapsamında ödüllendirildi.

Marka, patent ve tasarım tescillerinde danışmanlık hizmeti veren, bu yıl sektördeki 40. yaşını kutlayan Destek Patent, “Danışmanlık, Müşavirlik ve Destek Hizmetleri” kategorisinde 2021 yılının ihracat lideri seçildi. Marka, bu ödülle Hizmet İhracatçıları Birliği tarafından dört yıl üst üste birincilik ödülü alarak önemli bir ilke imza attı. 

Destek Patent Yönetim Kurulu Başkanı Kemal Yamankaradeniz, “Devamlılık ve istikrar başarımızdaki en büyük etkendir. Müşterilerimizle kurduğumuz sürekli ve yakın iletişim, onları düzenli olarak bilgilendirmemiz ve şeffaf yaklaşımımız, Destek Patent’e duyulan memnuniyeti ve güveni getirdi. Böylelikle hizmet sürekliliğimizi sağladık” dedi.

“40 yıllık birikim, bizi başarıya taşıdı”

Yamankaradeniz; “4 yıl üst üste ödüle hak kazanmamız, 40 yıllık emeğin, deneyimin ve bilgi birikiminin sonucudur. 40 yıldır yurt dışında yaptığımız çalışmalar, takip ettiğimiz kongreler, konferanslar, fuarlar ve farklı ülkelerde oluşturduğumuz müşteri portföyümüz bu başarıyı getirdi. Çok yoğun çalıştık. Türkiye’de gelişen yapılar, sınai mülkiyet sisteminin yenilenmiş olması, bu sistem ve yeniliklerin yurt dışındaki müşterilere aktarılması ve bizim hizmet anlayışımız bir araya gelince müşterilerimizin ülkemize olan bakış açıları da olumlu yönde değişim gösterdi. Markaların, patentlerin, tasarımların koruma süreçleri de iyileştiği için yurt dışından talepler devam etti.”