16 °C

İş Bankası'ndan KOBİ'lere bayram kredisi

"Esnaf ve KOBİ'lere 3 Ay Ödemesiz Bayram Kredisi" kampanyası kapsamında nakde ihtiyaç duyan işletme sahipleri ister ilk 3 ay ödemesiz toplam 12 ay vadeli isterse de cazip faiz oranlarıyla 36 aya varan vadeli kredilerden faydalanabiliyor

İş Bankası'ndan KOBİ'lere bayram kredisi

İSTANBUL  - Türkiye İş Bankası, Esnafa Bayram Kredisi Kampanyası ile KOBİ'lere cazip faiz oranlarıyla kredi desteği sağlıyor.

Türkiye İş Bankası açıklamasına göre, bayram öncesi ihtiyaçlarını karşılamak isteyen KOBİ'ler cazip faiz oranları ile İş Bankası'ndan kredi desteği bulabiliyor.

Bu kampanya ile nakde ihtiyaç duyan işletme sahipleri ister ilk 3 ay ödemesiz toplam 12 ay vadeli isterse de cazip faiz oranlarıyla 36 aya varan vadeli kredilerden faydalanabiliyor.

Açıklamada görüşlerine yer verilen Türkiye İş Bankası Genel Müdür Yardımcısı Suat İnce, 25 Temmuz 2014 tarihine kadar geçerli olacak bu kampanya ile Ramazan Bayramı öncesinde nakde ihtiyaç duyan esnaf ve KOBİ'lerin finansman ihtiyaçlarına destek olmayı hedeflediklerini belirtti.

Özellikle dönemsel olarak nakde ihtiyaç duyabilecek esnaf müşterilerinin nakit akışlarına ve dönemsel satışlarına uygun çözümler üretmeye çalıştıklarını aktaran İnce, "Ekonomideki anlık değişmeler paralelinde hızla aksiyon alabilen esnaf ve KOBİ'lerimizin ihtiyaçlarını aynı esneklik ve süratle karşılıyoruz. Esnafa Bayram Kredisi Kampanyası ile müşterilerimize 3 ay ödemesiz seçeneği de bulunan cazip avantajlarla kredi desteği sağlıyoruz" değerlendirmesinde bulundu.

 

Güncel gelişmelerden anında haberdar olun!
dunya.com'a girmeden de haberleri takip edebilirsiniz.