10 °C

Lounge İstanbul Sabiha Gökçen açıldı

THY'nin "Lounge İstanbul Sabiha Gökçen" özel yolcu salonu açıldı

Lounge İstanbul Sabiha Gökçen açıldı

Türk Hava Yolları'nın (THY), Sabiha Gökçen Havalimanı İç Hatlar Terminali'nde yer alan özel yolcu salonu "Lounge İstanbul Sabiha Gökçen"  açıldı. 

THY Basın Müşavirliği'nden yapılan açıklamaya göre, Turkish DO&CO'nun işletmesini üstlendiği özel yolcu salonu bugün hizmet vermeye başladı.  

İstanbul ve Ankara'daki Turkish Airlines Lounge'larında olduğu gibi havalimanı terminalinden bağımsız girişi olan özel yolcu salonuna, Sabiha Gökçen Havalimanı dışında bulunan THY'e ait otoparktan gerçekleşen ring seferleriyle kolayca ulaşılacak. Yolculara konforlu, şık ve ferah bir ortamda dinlenme imkanı sağlayan salonda Turkish DO&CO tarafından hazırlanan lezzetler tadılabilecek. 

Sabiha Gökçen Havalimanı'ndaki bin 290 metrekarelik alana kurulan Turkish Airlines Lounge, "business" ve "elite" olmak üzere iki farklı konseptte hizmet veriyor. Salonda ayrıca yiyecek ve içecek üniteleri, çocuk bakım odası ile oyun odası yer alıyor. 

THY'nin Sabiha Gökçen Havalimanı Dış Hatlar Terminali'ndeki özel yolcu salonu "Lounge İstanbul" ise 9 Ekim'de törenle açılmıştı. 

Dunya.com

Güncel gelişmelerden anında haberdar olun!
dunya.com'a girmeden de haberleri takip edebilirsiniz.