Otokar'da yönetim kurulu başkan vekilliğine Çakıroğlu getirildi

Otokar'dan yapılan açıklamada, Yönetim Kurulu Başkan Vekili Ünver'in 6 Eylül'de vefatı nedeniyle boşalan pozisyona, Yönetim Kurulu Üyesi Çakıroğlu'nun 22 Ekim'den itibaren yönetim kurulu başkan vekili olarak belirlendiği bildirildi.

AA
YAYINLAMA
GÜNCELLEME

Otokar Otomotiv ve Savunma Sanayi AŞ, şirketin Yönetim Kurulu Üyesi Levent Çakıroğlu'nun bugünden itibaren yönetim kurulu başkan vekili olarak belirlenmesine karar verildiğini bildirdi.

Otokar Otomotiv ve Savunma Sanayi A.Ş. tarafından Kamuyu Aydınlatma Platformu'nda (KAP) açıklamada, "Şirketimiz Yönetim Kurulu tarafından, Yönetim Kurulu Başkan Vekili Halil İbrahim Ünver'in 6 Eylül 2018 tarihinde vefatı nedeniyle boşalan pozisyonlar için, Yönetim Kurulu Üyesi Levent Çakıroğlu'nun 22 Ekim 2018 tarihinden itibaren yönetim kurulu başkan vekili olarak belirlenmesine ve Türk Ticaret Kanunu'nun 363'ncü maddesine göre Selin Ayla Ünver'in yapılacak ilk genel kurul toplantısına kadar görev yapmak üzere Yönetim Kurulu üyesi olarak seçilmesine, karar verilmiştir." ifadelerine yer verildi.

Etiketler