12 °C

Raylı sistem bağlantı ihalesi 25 Eylül'de

Sabiha Gökçen Havalimanı raylı sistem bağlantısı yapım işi ihalesi 25 Eylül'de

Raylı sistem bağlantı ihalesi 25 Eylül'de

ANKARA  - Sabiha Gökçen Havalimanı raylı sistem bağlantısı inşaat ve elektro-mekanik sistemler temin, montaj ve işletmeye alma işleri yapım işi ihalesi 25 Eylül'de yapılacak. 

Resmi Gazete'de yayımlanan ilana göre, Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı Altyapı Yatırımları Genel Müdürlüğünce, Sabiha Gökçen Havalimanı raylı sistem bağlantısı inşaat ve elektro-mekanik sistemler temin, montaj ve işletmeye alma işleri yapım işi, açık ihale usulü ile ihale edilecek. 

Yaklaşık 7,4 kilometre uzunluğundaki Raylı Toplu Taşıma Sisteminin inşaatı ile elektromekanik sistemlerinin temin, montaj ve işletmeye alma işleri ihalesi 25 Eylül'de yapılacak. Teklifler, ihale tarih ve saatine kadar verilebilecek. 

İhale dokümanı, idarenin adresinde görülebilecek ve bin 500 lira karşılığında satın alınabilecek. İhalede, işin tamamı için teklif verilecek.  

Ekonomik açıdan en avantajlı teklif sadece fiyat esasına göre belirlenecek. İhale yerli ve yabancı tüm isteklilere açık olup, yerli istekliler lehine yüzde 15 fiyat avantajı uygulanacak. 

Sözleşmenin imzalandığı tarihten itibaren 10 gün içinde yer teslimi yapılarak işe başlanacak. İşin süresi, yer tesliminden itibaren bin 80 takvim günü olacak. 

Dunya.com

Güncel gelişmelerden anında haberdar olun!
dunya.com'a girmeden de haberleri takip edebilirsiniz.