27 °C

Şekerbank'tan esnafa yönelik kredi kampanyası

15 Ekim'e kadar devam edecek kampanya bünyesinde, esnafın 50 bin liraya kadar olan nakit ihtiyacı, yüzde 0,99'dan başlayan faiz oranları ile karşılanacak

Şekerbank'tan esnafa yönelik kredi kampanyası

İSTANBUL - Şekerbank, bu yıl 27.'si kutlanan Ahilik Haftası'na özel kredi kampanyası düzenledi. 

Şekerbank'tan yapılan açıklamaya göre, 15 Ekim'e kadar devam edecek kampanya bünyesinde, esnafın 50 bin liraya kadar olan nakit ihtiyacı, yüzde 0,99'dan başlayan faiz oranları ile karşılanacak. 

Şekerbank, kampanya kapsamında esnaf müşterilerine, kredinin ilk taksitini 2015 yılında ödeme seçeneği de sunacak.  

Açıklamada görüşlerine yer verilen Şekerbank Perakende Bankacılık Genel Müdür Yardımcısı Gökhan Ertürk, kuruluş misyonuyla 60 yılı aşkın süredir toplumsal değerlere sahip çıkarak, esnaf ve işletmelerin ihtiyaçlarına yönelik ürün ve yenilikler sunduklarını belirtti.  

Gökhan Ertürk, ''Kampanyamız ile banka olarak kökleri 800 yıl öncesine dayanan 'Ahilik' geleneğinin temsilcisi esnaf ve sanatkârlarımıza çok özel koşullarda finansman desteği sağlıyoruz. Milli kültürümüzde çok önemli bir yere sahip olan ve yüzyıllardır devam eden Ahilik değerlerini günümüze taşıyan esnaf ve sanatkârlarımızın yol arkadaşı oluyoruz, iyi ve kötü günde onların yanında olarak üreticiyi desteklemeye devam ediyoruz'' ifadelerini kullandı. 

Esnaf ve sanatkarlâra daha önce hiç banka kredisi kullanmamış olsalar bile finansman imkânı tanıdıklarını belirten Ertürk, "Bugün yüzde 65'i Anadolu'da bulunan şubelerimizle, ülkemizin kalkınmasında önemli bir yere sahip olan esnaf, sanatkâr ve işletme sahibi müşterilerimizin daha kolay kredi olanaklarına ulaşmasını ve desteğimizle işlerini büyütmelerini hedefliyoruz. Ahilik Haftası vesilesi ile sunduğumuz bu kampanyamız ile tüm esnaf ve sanatkârlarımızın Esnaf Bayramı'nı kutlarız" açıklamasında bulundu.   

Yorumlar

Yorum yapabilmek için lütfen giriş yapınız.
Giriş Yap