10 °C

Suudi Arabistan'da ikinci mağazasını açtı

Simit Sarayı İcra Kurulu Başkanı Abdullah Kavukcu, yıl sonuna kadar Suudi Arabistan'da 10 yeni mağaza daha açacaklarını söyledi.

Suudi Arabistan'da ikinci mağazasını açtı

Dünya markası olma vizyonuyla yurt dışı açılışlarını tüm hızıyla sürdüren Simit Sarayı, Suudi Arabistan'taki ikinci mağazasını Jeddah Arab Mall'da açtı.

2015 yılı sonuna kadar Suudi Arabistan'da 10 yeni mağaza daha açacaklarını söyleyen Simit Sarayı İcra Kurulu Başkanı Abdullah Kavukcu, "Suudi Arabistan'da markamızın gördüğü büyük ilgiden çok memununuz. Araplar en çok kahvaltılık ürünlere, gül böreği, saray dürüm, köfte ve Simit Burger'a büyük ilgi gösteriyor. Suudi Arabistan'ın en büyük yatırımcı şirketlerinden Al Hokair Group ile birlikte Suudi Arabistan, Katar, Bahreyn, Birleşik Arap Emirlikleri, Umman, Ürdün ve Mısır dâhil olmak üzere yedi ülkede 2017 yıl sonuna kadar 125 mağaza açmayı hedefliyoruz" dedi.

Pazar, Pazartesi, Salı Çarşamba günleri 10:00-24:00, Perşembe, Cuma ve Cumartesi günleri 10:00-01:00 saatleri arasında hizmet veren Jeddah Arab Mall Simit Sarayı'nın menüsünde; kahvaltı çeşitleri, simit, börek, kurabiye, sandviç, pasta ve dondurma çeşitleri, sıcak ve soğuk içeceklerin yanı sıra mantı, köfte, salata ve makarna gibi birbirinden lezzetli tatlar yer alıyor.

Dunya.com

Güncel gelişmelerden anında haberdar olun!
dunya.com'a girmeden de haberleri takip edebilirsiniz.