TAV, "AirportEasy.com"u hizmete açtı

TAV, geniş hizmet seçeneği ve şu an için 106 havalimanını kapsayan ve ileride sayısı artmaya devam edecek olan hizmet ağıyla konuklarına benzersiz bir deneyim vaat ediyor

YAYINLAMA
GÜNCELLEME

İSTANBUL - TAV İşletme Hizmetleri, havalimanlarında kişiye özel asistanlık hizmetleri sunarak yolcuya hız ve konfor sağlayan servislerini tek bir portalda birleştirdiği yeni küresel markası "AirportEasy.com"u hizmete açtı.

TAV'dan yapılan açıklamaya göre, "AirportEasy.com" dünyanın dört bir yanını kapsayan portal, şu an 106 havalimanında özel  asistanlı karşılama ve uğurlama servisleri ile hızlı geçişten özel yolcu salonunda ağırlamaya, bagaj taşımadan apronda uçağa özel transfere kadar bir dizi özel hizmeti kolaylıkla erişilebilir hale getiriyor.

Konuya ilişkin görüşlerine yer verilen TAV İşletme Hizmetleri Genel Müdürü Bora İşbulan, TAV olarak Türkiye ve yurtdışında uzun yıllardır faaliyet gösterdikleri havalimanlarında farklı yolcu ihtiyaçlarını ve beklentilerini karşılamak üzere geliştirdikleri özel yolcu servisinin dünyadaki diğer havalimanlarında sunulan muadillerini de yolculara tek bir adresten sunabilmek üzere "AirportEasy.com"u hizmete açtıklarını kaydetti.

İşbulan, "Tüm dünyadaki özel yolcu hizmetlerini portalımız üzerinden tek bir tıkla almak mümkün. Konfor ve hız beklentisi yüksek olan yolculara terminale adım attıkları andan itibaren eşlik ederek, misafirlerimizi mükemmel bir seyahat deneyimi yaşamaları için bu ayrıcalıklı hizmetlerle buluşturuyoruz. Geniş hizmet seçeneği ve İstanbul'dan Tokyo'ya, Dubai'den Londra'ya şu an için 106 havalimanını kapsayan ve ileride sayısı artmaya devam edecek olan hizmet ağıyla konuklarımıza benzersiz bir deneyim vaat ediyoruz" değerlendirmesinde bulundu.

Verilen bilgilere göre, web sitesi üzerinden havalimanında özel asistanlı karşılama ve  uğurlama  hizmeti, porter servisi, hızlı güvenlik ve pasaport geçişi, anlaşmalı özel yolcu salonlarına giriş, terminal içi özel araçlarla uçağa/uçaktan transfer, uçak-terminal arası özel araçla transfer hizmeti almak mümkün oluyor. "AirportEasy.com" yolculara anlaşmalı havalimanlarında VIP Terminali'ni kullanma olanağı da sunarak, tam anlamıyla bir kırmızı halı deneyimi yaşatıyor.

Etiketler