6 °C

THY'den 109 euroya gidiş-dönüş bileti

THY, Ukrayna, Balkanlar ve Kafkaslar'a indirimli fiyatlarla uçuruyor

THY'den 109 euroya gidiş-dönüş bileti

İSTANBUL - Türk Hava Yolları (THY), müşterilerine Ukrayna, Balkanlar ve Kafkaslar'a indirimli fiyatlarla uçuş imkanı sağlıyor.

THY açıklamasına göre, kampanya kapsamında transfer merkezi İstanbul'dan, Ukrayna'da Kiev, Odesa, Donetsk ve Lviv şehirlerinin yanında, Balkanlar'da Tiran, Üsküp, Priştina, Podgorica ve Kişinev'e, Gürcistan'da ise Tiflis'e gidiş dönüş her şey dahil 109 euroya uçuş imkanı tanınıyor.

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları Ukrayna'nın tümüne ve Balkanlar'ın Tiran, Üsküp, Priştina, Podgorica şehirlerine vizesiz olmak suretiyle Gürcistan'a ise sadece kimlik kartı ile giriş yapabiliyor.

Sınırlı sayıda koltuk için geçerli olan indirimden yararlanmak isteyen yolcular, uçuş biletlerini 17-31 Mart 2014 tarihlerinde satın almaları halinde seyahatlerini 1-30 Nisan 2014 tarih aralığında gerçekleştirebilecek.

Her şey dahil 109 euro tutarındaki uçuş biletleri THY'nin resmi internet sitesi ücretleri olurken, bilet satış ofisleri ve acentelerde değişiklik gösterebiliyor.  

Kapsam dışı seyahat dönemleri ve kampanya ile ilgili ayrıntılı bilgilere "www.turkishairlines.com" internet adresinden, "444 0 849" numaralı Çağrı Merkezi'nden veya satış ofislerinden ulaşılabiliyor.

 

THY
Dunya.com

Güncel gelişmelerden anında haberdar olun!
dunya.com'a girmeden de haberleri takip edebilirsiniz.