THY'den 3 yeni sefer

Türk Hava Yolları Sabiha Gökçen Havalimanı'ndan Roma, Stuttgart ve Köln seferlerine bugün başlıyor.

AA
YAYINLAMA
GÜNCELLEME

Türk Hava Yolları (THY), başlattığı 3 yeni sefer ile Sabiha Gökçen'den uçtuğu dış hat sayısını 20'ye yükseltti.  

THY, Sabiha Gökçen Havalimanı'ndan Amsterdam, Bakü, Berlin, Brüksel, Düsseldorf, Ercan, Frankfurt, Kiev, Kuveyt, Londra, Milan, Münih, Paris, Tiflis, Tahran, Tel Aviv, Viyana'nın ardından Roma, Stuttgart ve Köln noktalarına da uçuş başlattı.  

 Roma Stuttgart ve Köln'e Atatürk Havalimanı'ndan uçabilen yolcular artık Sabiha Gökçen Havalimanı'ndan da THY ile seyahat edebilecek. 

Haftanın 7 günü karşılıklı olarak icra edilecek Sabiha Gökçen - Roma seferlerinde yolcular, tüm vergiler dâahil gidiş-dönüş 111 avrodan başlayan açılışa özel ücretlerle seyahat edebilecek. 

Sabiha Gökçen Havalimanı'ndan Köln'e hafta içi her gün; Stuttgart'a ise pazartesi, çarşamba, cuma ve cumartesi günleri karşılıklı seferler gerçekleştirilecek.  

Yolcular,Köln ve Stuttgart'a  tüm vergiler dahil gidiş-dönüş 139 avrodan başlayan açılışa özel ücretlerle seyahat edebilecek. 

THY ve uçuş tarifesi ile ilgili daha ayrıntılı bilgilere "www.turkishairlines.com" web sitesinden, 444 0 849 numaralı Çağrı Merkezi'nden veya satış ofislerinden ulaşılabilir. 

  

Etiketler