19 °C

Turkcell, Coca-Cola İçecek'e hizmet verecek

Turkcell Global Bilgi, Coca-Cola İçecek'e hizmet vermeye başladı

Turkcell, Coca-Cola İçecek'e hizmet verecek

İSTANBUL - Turkcell Global Bilgi, Coca-Cola İçecek ve bir Coca-Cola İçecek markası olan Damla Su'ya çağrı merkezi hizmeti vermeye başladı. Turkcell açıklamasına göre, Turkcell Global Bilgi, Coca-Cola İçecek'i hizmet ağına ekledi.

Açıklamada görüşlerine yer verilen Turkcell Global Bilgi Yurt İçi Geliştirme Genel Müdür Yardımcısı Akın Akalın, Turkcell Global Bilgi olarak kuruldukları günden bu yana müşterilerinin iş ve çözüm ortağı olarak en iyi hizmeti verebilmek için çalıştıklarını belirtti.

Değişen ve gelişen müşteri ihtiyaçlarına uygun çözümler üreterek, müşteri memnuniyetini hep üst seviyelerde tuttuklarını vurgulayan Akalın, şunları ifade etti:

"Bu hizmet anlayışımız ile yurtiçi ve yurtdışında toplam 24 lokasyonda 12 bin çalışanımızla hizmet verdiğimiz farklı sektörlerdeki 70'den fazla şirketle Türkiye'nin pazar lideri konumundayız ve Avrupa'nın en iyi çağrı merkeziyiz. Müşteri memnuniyeti odaklı hizmet yaklaşımımız, ihtiyaca özel sektörel çözümlerimiz, teknolojik alt yapımız, uzman kadromuz ve 15 yıllık bilgi birikimimiz, hem özel hem kamu sektöründe birçok şirket için ilk tercih olmamızı sağlıyor. Bundan böyle Coca-Cola İçecek ve Damla Su'ya da eşsiz bir müşteri deneyimi yaşatacağımızdan hiç kuşkum yok. İş ortaklığımız herkese hayırlı olsun."

Yorumlar

Yorum yapabilmek için lütfen giriş yapınız.
Giriş Yap