21 °C

Turkcell Global Bilgi'ye EMEA birinciliği

Turkcell Global Bilgi, Avrupa-Orta Doğu ve Afrika (EMEA) bölge finallerinde "En İyi Müşteri Deneyimi&Uygulaması" kategorisinde birinci oldu

Turkcell Global Bilgi'ye EMEA birinciliği

İSTANBUL - Turkcell Global Bilgi, çağrı merkezi sektörünün dünya çapındaki organizasyonu "ContactCenterWorld.com"un Lizbon'da  gerçekleştirdiği Avrupa-Orta Doğu ve Afrika (EMEA) bölge finallerinde "En İyi Müşteri Deneyimi&Uygulaması" kategorisinde birinci oldu.

Turkcell açıklamasına göre, şirket Lizbon'da gerçekleşen ve dünyanın önde gelen çağrı merkezi firmalarının yarıştığı organizasyonda "En İyi Müşteri Deneyimi& Uygulaması" kategorisinde birinciliği göğüsleyerek Kasım ayında Las Vegas'ta düzenlenecek dünya finallerine katılmaya hak kazandı.

Turkcell Global Bilgi "En İyi Müşteri Deneyimi& Uygulaması" kategorisindeki birinciliği, sunduğu çalışma koşulları ve gelişim olanaklarıyla çalışan memnuniyetini artırması, bu memnuniyetle birlikte müşteriye verilen hizmet kalitesini yükseltmesi ve sektörün en yüksek müşteri memnuniyetini yakalayan şirketi olması sebebiyle elde etti.  

Turkcell Global Bilgi Genel Müdürü Bahadır Pekkan, birincilikten dolayı duydukları memnuniyeti ifade ederek, şunları kaydetti:

"Her yıl şirketimizin farklı hizmet alanlarında birincilikle taçlandırıldığı bu önemli yarışmada bu kez müşteri memnuniyeti için yaptığımız sektörde fark yaratan çalışmalarla ub ödüle layık görüldük. Şirket olarak her zaman çalışanlarımızın işteki memnuniyetinin müşteri memnuniyetini doğrudan etkilediğine, şirket başarısının öncelikli olarak çalışanlardan geçtiğine inandık. Bu sebeple çalışma politikamızı mutlu çalışanlara sahip olma vizyonu üzerine kurduk. Geldiğimiz noktada sağladığımız müşteri memnuniyetinin hem yurt dışında hem yurt içinde beğeni toplaması bu vizyonumuzun doğruluğunu destekler nitelikte. Önümüzdeki aylarda Las Vegas'ta düzenlenecek dünya finallerinde ülkemizi temsil edecek olmanın gururunu yaşıyoruz." 

Yorumlar

Yorum yapabilmek için lütfen giriş yapınız.
Giriş Yap