Turkcell Superonline'dan 'ALO' kampanyası

Turkcell Superonline, fiber internet hizmetlerinde sunduğu hız ve kaliteyi, ALO (sabit telefon hizmeti) hizmetlerinde de sürdürüyor

YAYINLAMA
GÜNCELLEME

İSTANBUL - Turkcell Superonline bireysel müşterileri arasından 314 bini numara taşıma, 86 bini numara tahsisi ile gelen yaklaşık 400 bin kişiye avantajlı fiyatlarla ALO hizmetleri sunuyor.

Turkcell Superonline'dan yapılan açıklamaya göre, Turkcell Superonline, 1 milyon 800 bini aşkın evin kapısına kadar ulaştırdığı ışık hızında fiber internet hizmetinin yanı sıra, sabit telefon hizmeti konusunda da müşterilerine en uygun ve kaliteli hizmeti birleştiren paketler sunuyor. Turkcell Superonline'dan ALO hizmeti alan müşteriler sabit ücret ödemeden avantajlı dakika paketleriyle konuşuyor. 

Sabit numara taşıma işleminin başladığı tarihten bu yana bireysel segmentte 314 bin müşteri sabit numarasını Turkcell Superonline'a taşırken, 86 bin yeni numara tahsisi yapan Turkcell Superonline'ın toplam ALO hizmeti alan müşteri sayısı yaklaşık 400 bine ulaştı. Turkcell Superonline'ın ALO hizmetlerinden yararlananlar, avantajlı fiyatlardan yararlanabildikleri gibi, 24 ay taahhütlü aboneler kablosuz ev telefonuna da ücretsiz sahip oluyor.

Açıklamada, tüm yeni ve mevcut Turkcell Superonline internet müşterilerinden numara taşıma ya da yeni numara tahsisi ile Süper Konuşma Kampanyası'ndan yararlananlar, aynı zamanda Turkcell Superonline ALO müşterileriyle kendi aralarında aylık 3 bin dakika ücretsiz görüşme olanağına da sahip olduğu belirtiliyor. 11,99 liradan başlayan fiyatlarla sunulan "Süper Dakika Paketleri" ile şehiriçi, şehirlerarası, yurtiçi GSM, 444'lü numaralar, üç haneli ücretli özel servis numaraları ve uluslararası 1.kademe sabit ve diğer alternatif telekom operatörleri yönleriyle görüşme yapmak mümkün. 

Haziran ayına kadar geçerli kampanyadan yararlanmak için 0850 222 0 222 numaralı Turkcell Superonline Müşteri Hizmetleri'ne, www.superonline.net web sayfasına, Turkcell Superonline bayi ve bireysel online işlem merkezine başvurmak yeterli. 

Bu konularda ilginizi çekebilir