16 °C

Turkcell yönetiminde sürpriz ayrılık

Organizasyon yapısında değişikliğe giden Turkcell'de; Kurumsal İletişim, 'Bireysel Pazarlama ve Satış'a bağlandı. Genel müdür yardımcıları Koray Öztürkler, Hulusi Acar ve Meltem Kalender Öztürk görevlerinden ayrıldı

Turkcell yönetiminde sürpriz ayrılık

İSTANBUL - Stratejik öncelikler ve operasyonel verimlilik hedefleri kapsamında 30 Nisan tarihinden geçerli olmak üzere organizasyon yapısında değişiklik kararı alan Turkcell'de genel müdür yardımcıları Koray Öztürkler, Hulusi Acar ve Meltem Kalender Öztürk görevlerinden ayrılma kararı aldılar.

Koray Öztürkler, Kurumsal İletişim ve İlişkiler'den Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı, Hulusi Acar Bireysel Satış'tan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı, Meltem Kalender Öztürk İnsan Kaynakları'ndan sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak görev yapıyordu.

Kurumsal İletişim, 'Bireysel Pazarlama ve Satış'a bağlandı

Turkcell'den organizasyon değişikliğine ilişkin KAP'a gönderilen açıklamaya göre, Bireysel Satış ve Bireysel Pazarlama fonksiyonları, "Bireysel Pazarlama ve Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcılığı" olarak birleştirildi.

Bireysel Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Burak Sevilengül bu yeni fonksiyonun sorumluğunu üstlendi.

Kurumsal İletişim Bölümü, "Bireysel Pazarlama ve Satış" fonksiyonuna bağlandı.

Ayrıca, "Grup Strateji ve Stratejik Planlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcılığı" fonksiyonu oluşturulmasına karar verildi.

 

Yorumlar

Yorum yapabilmek için lütfen giriş yapınız.
Giriş Yap