10 °C

Turkcell'den ücretsiz Ramazan Paketi

Ramazan ayı boyunca "Günün Menüsü", "Doğru Beslenme Önerisi", "Ramazan Tadı" ve "İmsak" başlıkları altında bilgilendirme SMS'leri gönderilecek

Turkcell'den ücretsiz Ramazan Paketi

İSTANBUL - Turkcell, ramazan ayına özel bilgilendirme servisini müşterilerinin kullanımına açtı. Turkcell'liler, hiçbir ücret ödemeden Turkcell Ramazan Paketi'ne abone olabilecek.

Turkcell açıklamasına göre, Turkcell Ramazan Paketi adını taşıyan servis, her gün 10.00-17.00 saatleri arasında cep telefonuna gönderilen 5 farklı içeriği kapsıyor. Ramazan ayı boyunca devam edecek bilgilendirme SMS'leri, "Günün Menüsü", "Doğru Beslenme Önerisi", "Ramazan Tadı (Yemek Tarifi)" ve "İmsak" başlıkları altında toplandı.

Paketin içerisinde ayrıca her gün gönderilen azami 3 dakikalık bilgilendirici videolar da bulunuyor. Video içeriği, Marmara Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Din Eğitimi Anabilim Dalı Başkanı Prof. Dr. Bayraktar Bayraklı'nın insanlık, kardeşlik, kıymet bilme gibi kavramlar ve Ramazan Bayramının önemi üzerine sohbetlerden oluşuyor. Turkcell Ramazan Paketi kapsamında paylaşılan videoları izlemek için kullanılan data (internet) ise ücretsiz.

Tüm cep telefonlarına uyumlu olan Turkcell Ramazan Paketi'ne abone olmak için "RAMAZAN" yazıp 2222'ye göndermek yeterli.  

Dunya.com

Güncel gelişmelerden anında haberdar olun!
dunya.com'a girmeden de haberleri takip edebilirsiniz.