Turkcell'liler sevdiklerine konuşma 'ısmarlayabilecek'

Turkcell’in yeni servisiyle, bireysel faturalı hat sahipleri, yine bireysel hat kullanan 3 Turkcell’linin numarasını kaydederek, bu numaralardan arama geldiğinde ücretlendirmenin kendi tarifeleri üzerinden yapılmasını sağlıyor

YAYINLAMA
GÜNCELLEME

İSTANBUL - Teknoloji ve iletişim şirketi Turkcell, “Sana Yazmasın Bana Yazsın” servisiyle, Turkcell abonelerinin aileleri ve arkadaşlarıyla iletişim kurmalarını kolaylaştırıyor. Bireysel faturalı hat sahibi Turkcell müşterileri, diledikleri 3 bireysel hat sahibi Turkcell’linin telefon numarasını servise kaydederek, bu numaralardan arandıklarında ücretlendirmenin kendi tarifeleri üzerinden yapılmasını sağlıyor.

Turkcell açıklamasına göre, "Sana Yazmasın Bana Yazsın" servisi özellikle gençleri ve ailelerini mutlu edecek. Arayan kişi ister faturalı ister ön ödemeli hat sahibi olsun, hiçbir ödeme yapmadan, daha önce numarasını servise kaydetmiş olan yakınıyla dilediği kadar konuşabilecek. Yani, artık Turkcell’liler, sınırlı iletişim bütçesine sahip sevdiklerine konuşma ‘ısmarlayabilecek

3 Turkcell’liyi eklemek mümkün

“Sana Yazmasın Bana Yazsın” servisine üye olmak, “aranan” kişinin elinde. Bireysel faturalı hat sahibi Turkcell abonesi, en fazla üç Turkcell numarasını bu servise dahil ederek, bu numaralardan arandığında ödemeyi kendi tarifesi üzerinden yapacağını taahhüt etmiş oluyor. Servisin aylık kullanım bedeli ise 1,99 lira olarak belirlendi.

Servise BANAYAZSIN yazıp boşluk bıraktıktan sonra servise eklenmek istenen Turkcell numarasını yazarak 2222’ye SMS ile göndererek abone olunuyor.
 

Bu konularda ilginizi çekebilir