Turkcell'lilere ücretsiz koltuk seçimi

Turkcell Profesyoneller Kulübü üyeleri, Pegasus uçuşlarında ekstra ücret ödemeden istedikleri koltuğu seçebiliyor.

YAYINLAMA
GÜNCELLEME

Yeni iş birliklerine imza atmaya devam eden Turkcell, Profesyoneller Kulübü'ne özel yeni bir kampanya başlattı. Turkcell, Pegasus'la hazırladığı yeni kampanya ile Profesyoneller Kulübü üyelerine ücretsiz koltuk seçimi hakkı tanıyor. 

Pegasus Plus üyesi olan Turkcell Profesyoneller Kulübü üyeleri, Pegasus ile gerçekleştirdikleri yurt içi ve yurt dışı tüm uçuşlarda, seyahat edecekleri koltukları seçebiliyor. 

Pegasus uçuşlarında ekstra diz mesafesi, ön sıra, pencere yanı ve koridor gibi seçenekleri kullanabilen Profesyoneller Kulübü üyeleri, tercih ettikleri koltuklar için herhangi bir ekstra ücret ödemiyor. 

Profesyoneller Kulübü üyeleri koltuk seçimini "flypgs.com"dan biletini alırken yapabiliyor. Ödeme sayfası bölümüne geçildiğinde 2222'ye PEGASUS yazıp göndermek ve gelen şifreyi kampanya alanına girmek yeterli oluyor. Böylece normalde seçim sırasında ücretlendirilen koltuk, şifre ile seçim yapıldığında ekstra ücretten muaf tutuluyor. 

Kampanya kapsamında önceden alınmış ve henüz uçuşun gerçekleşmediği biletler için de koltuk seçimi yapılabiliyor. Kampanya 28 Şubat'a kadar devam edecek. 

 

 

Bu konularda ilginizi çekebilir