24 °C

Turkcell'den Platinum müşterilerine kültür sanat ayrıcalığı

Turkcell, her hafta 1001 Platinum müşterisine özel kültür sanat ayrıcalıkları sunacak.

Turkcell'den Platinum müşterilerine kültür sanat ayrıcalığı

Turkcell Platinum, kültür sanat projesine imza atıyor. Yeni projeyle, her hafta 1001 Platinum müşterisi kendilerine özel sunulan kültür sanat ayrıcalıklarıyla buluşacak. Turkcell Platinum, ‘1001 Kültür Sanat’ kampanyasıyla bir yandan müşterilerine ayrıcalıklar sunarken bir yandan da çocukların eğitimine katkı sağlayacak toplumsal faydayı yaratmayı hedefliyor.

Özel yetenekli çocukların eğitimine katkı

Her hafta 1001 Turkcell Platinum müşterisine değişimli olarak sunulacak kültür sanat faydalarından biri olan hediye kitap kazanma şansı sayesinde, çocuklar yeni kitaplara kavuşabilecek. Turkcell Platinum uygulamasına girerek kampanyaya katılanlar, kitap hakkını ister kendileri kullanabilecek, isterlerse öğrencilere hediye edebilecek. Bu sayede kampanyaya katılanlar, Turkcell Zeka Küpü Projesi kapsamında özel yetenekli çocukların eğitim gördüğü Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı Bilim ve Sanat Merkezleri’ne kitap desteği verebilecek. Bunun için uygulamadaki “Kitap hakkımı Bilim ve Sanat Merkezleri’ne hediye etmek istiyorum” seçeneğini tercih etmek yeterli olacak. Kitaplar, Turkcell tarafından ilgili merkezlere iletilecek.

Turkcell Platinum ile ‘1001 Kültür Sanat’ ayrıcalıklarında kitap hediyesinin yanı sıra kültür sanatın gelişimine katkı sağlayacak çok özel ayrıcalıklar da bulunuyor. Sanatsever Platinum müşterileri, dünyaca ünlü kültür sanat etkinliklerine ev sahipliği yapan Zorlu Performans Sanatları Merkezi'nde davetiye kazanma fırsatına sahip olacak. Bu sayede birbirinden özel performansları yerinde ayrıcalıklı olarak izleyebilecek. Sinemasever Platinum müşterileri ayrıca her hafta vizyona giren birbirinden özel filmleri yakınlarıyla izleme fırsatı kazanacak.

Yorumlar

Yorum yapabilmek için lütfen giriş yapınız.
Giriş Yap