8 °C

Vodafone Grubu'na Türkiye'den bir atama daha

Bülent Bayram, İngiltere'ye Grup Fonksiyonları İşe Alım ve İşveren Markası Direktörü olarak atandı.

Vodafone Grubu'na Türkiye'den bir atama daha

Vodafone Türkiye'de 2012 yılından bu yana görev yapan Bülent Bayram, Vodafone Grubu'nun temellerinin atıldığı ülke olan İngiltere'ye Grup Fonksiyonları İşe Alım ve İşveren Markası Direktörü olarak atandı. 

Vodafone Türkiye'den yapılan açıklamaya göre, şirketin uluslararası arenada "Türk reçetesi" olarak anılan stratejik dönüşüm programının başarısı, yurtdışına üst düzey yönetici transferleriyle sonuçlanmaya devam ediyor. 

Vodafone Türkiye'de 2012'den bu yana işe alım, yetenek yönetimi, eğitim ve gelişim fonksiyonlarından sorumlu Yetenek Geliştirme Direktörü olarak görev yapan Bülent Bayram, Vodafone Grubu'na Grup Fonksiyonları İşe Alım ve İşveren Markası Direktörü olarak atandı. 

Boğaziçi Üniversitesi Uluslararası İlişkiler ve Siyaset Bilimi bölümünden mezun olan Bülent Bayram, profesyonel kariyerine 1998 yılında Korn/Ferry International'da başladı. Sırasıyla DanoneSA'da İnsan Kaynakları Uzmanı olarak çalışan, İngiltere'de Jacob's Bakery Ltd'de ise insan kaynakları alanında çeşitli görevler alan Bayram, Danone'nin Fransa'daki merkezinde HIRIS Süreç Tasarım Uzmanı ve ABD'de bulunan The Dannon Company Inc'te Yetenek Alım Direktörlüğü yaptı. Türkiye'de Danone Baby Nutrition'da İnsan Kaynakları Direktörü olarak görev alan Bayram, 2012 yılından bu yana da Vodafone Türkiye Yetenek Geliştirme Direktörü olarak görev yapıyordu.  

Kaynak: AA

Yorumlar

Yorum yapabilmek için lütfen giriş yapınız.
Giriş Yap