7 °C

VW'den Tiguan'a özel yeni seri

Volkswagen Binek Araç, kompakt SUV modeli Tiguan için geliştirdiği özel Cup serisini satışa sundu

VW'den Tiguan'a özel yeni seri

İSTANBUL - Volkswagen Binek Araç, kompakt SUV modeli Tiguan için geliştirdiği özel Cup serisini satışa sundu. Volkswagen açıklamasına göre, farklı iç ve dış tasarımı ve özel logosu bulunan Tiguan CUP'ta 18 inç New York Alüminyum alaşımlı jantlar, Panaromik açılır tavan, Bi-Xenon farlar ve LED stop lambaları gibi birçok ekipman standart olarak sunuluyor. Tiguan Cup, sabit kur fırsatıyla alınabiliyor. 

Yüksek ekipman seviyesine ve avantajlı fiyatlara sahip olan Tiguan CUP, 1,4 TSI 122 PS BMT Manuel ve 1,4 TSI 160 PS BMT DSG motor seçenekleriyle tercih edilebiliyor. 

Tiguan CUP, ilk etapta farklı dış tasarımıyla dikkati çekerken, en çok tercih edilen Sport&Style donanımından farklı olarak Tiguan CUP serisinde, R-Line arka spoyler, LED stop lambaları ve Bi-Xenon farlar sunuluyor. Tiguan CUP ön çamurluklarda yer alan krom amblemlerle ve özel marşpiye kaplamalarıyla da öne çıkıyor. 

Tiguan CUP'ta Panaromik açılır cam tavan ve Bluetooth Audio özellikli mobil telefon hazırlığı da yer alıyor. 

Türkiye genelindeki Volkswagen Showroom'larında 34 bin 400 avro başlangıç fiyatıyla satışa sunulan Tiguan Cup, sabit kur fırsatıyla satın alınabiliyor. Ağustos ayı boyunca devam edecek Volkswagen fırsatlarında 1 avro 2,40 liraya sabitleniyor.  

Dunya.com

Güncel gelişmelerden anında haberdar olun!
dunya.com'a girmeden de haberleri takip edebilirsiniz.