7 °C

Yapı Kredi Portföy'e 7. ödül IFM'den

Yapı Kredi Portföy'ün portföy yönetimi alanındaki başarısını bu kez de International Finance Magazine (IFM) teyit etti.

Yapı Kredi Portföy'e 7. ödül IFM'den

Yapı Kredi Portföy, uluslararası iş ve finans dünyasının saygın yayın kuruluşları tarafından ödüllendirilmeye devam ediyor. IFM'nin düzenlediği Financial Awards 2015'te "Türkiye'nin En İyi Portföy Yönetimi Şirketi, 2015" ödülünü kazanan Yapı Kredi Portföy bununla birlikte bu yıl yedinci ödülünü almış oldu. 

Açıklamada görüşlerine yer verilen Yapı Kredi Portföy Genel Müdürü Emir Alpay, şunları kaydetti: 

"Kurum olarak müşterilerimizin yatırımlarına yön verirken, sunduğumuz hizmetler sonucu uluslararası kuruluşların da başarılarımızı tescil etmesi bizi gururlandırıyor. Geçtiğimiz aylarda Fitch Ratings tarafından Portföy Yönetimi alanında verilen global standartlarda en yüksek derecelendirme notu Highest Standards (tur) olan notumuzun bu yıl da teyit edilmesi aynı şekilde bu ödülde olduğu gibi portföy yönetimi alanındaki uzmanlığımızı bir kez daha kanıtladı. Başarılı performansımızı 2016 yılında da sürdürmeye ve uluslararası platformlardaki başarılarımıza yenilerini eklemeye devam edeceğiz." 

Yapı Kredi Portföy 2015 yılında, dünyanın önemli ve saygın yayın kuruluşlarından EMEA Finance Magazine, Global Banking and Finance Review, Global Brands Magazine, Business Worldwide Magazine, Global Finance Magazine ve Global Investor Magazine tarafından da Türkiye'nin En İyisi seçilmişti. 

Kaynak: AA

Dunya.com

Güncel gelişmelerden anında haberdar olun!
dunya.com'a girmeden de haberleri takip edebilirsiniz.