9 °C

Yeşim Tekstil üretti Adriana Lima tanıttı

Yeşim Tekstil’in Calzedonia için tasarlayıp ürettiği plaj kıyafetlerini, markanın 2016 yaz reklam yüzü dünyaca ünlü top model Adriana Lima tanıttı

Yeşim Tekstil üretti Adriana Lima tanıttı

BURSA-Dünyaca ünlü markalara üretim yapan Yeşim Tekstil, müşterilerine üretim partnerliği yapmasının yanı sıra, tasarım hizmeti de sunuyor. Markaya özel tasarımlar yapan Yeşim’in üretim yelpazesine son yıllarda tüm dünyada yükselen trendlerden biri olan plaj kıyafetleri de eklendi. Özellikle son yıllarda plajlarda yapılan partiler ve festivallerle öne çıkan plaj modası, kumsallardaki coşkuya, renge dikkat çekip hayata karşı esnekliği, eğlenceyi ifade ederek 2016 yazında da birçok marka için gündem olmaya devam etti. Bu kapsamda Yeşim Tekstil, uzun yıllardır üretim yaptığı İtalyan Calzedonia markası için plaj kıyafetlerinden oluşan bir koleksiyon sundu.

Tasarımı Yeşim Tekstil Tasarım Ofisi tarafından yapılan ve üretimi de fabrika bünyesinde gerçekleştirilen plaj kıyafetleri, Calzedonia’nın 2016 yaz reklam kampanyasında da yer buldu. Markanın reklam yüzü olan dünyaca ünlü top model Adriana Lima, Yeşim üretimi olan beyaz dantel plaj elbisesi ile objektif karşısına geçti.

Adriana Lima’nın bulunduğu reklam afişleri dünyanın çeşitli ülkelerinde reklam panolarını süslerken, kıyafetler dünya vitrinlerinde yer aldı. Yeşim Tekstil’in, Calzedonia 2016 yaz sezonu için hazırladığı koleksiyonda özellikle dantel, triko ve baskılı kumaşlardan oluşan modellere yer verildi. Müşterilerin tarz ve beklentilerine uygun konseptler oluşturmak amacıyla yurt içi ve yurt dışından birçok profesyonel tasarımcı ile çalışan Yeşim Tekstil Tasarım Ofisi, koleksiyonlarını dünyadaki moda ve trendleri yakından takip ederek hazırlıyor.

Dünyaca ünlü markalara üretim yapan firma, Türkiye’de hazır giyim ve ev tekstili sektöründe en fazla ihracat yapan firmalar arasında yer alıyor.

 

Yorumlar

Yorum yapabilmek için lütfen giriş yapınız.
Giriş Yap