9 °C

Yurtiçi Kargo'dan öğrencilere özel kampanya

Yurtiçi Kargo, 'Okula Dönüş Kampanyası'yla yüzde 30 oranında indirim sağlayacak

Yurtiçi Kargo'dan öğrencilere özel kampanya

Yurtiçi Kargo, 1 Eylül – 31 Ekim 2015 tarihleri arasında geçerli olacak “Okula Dönüş Kampanyası” kapsamında Bireysel Paro Kartı’na veya Yurtiçi Kargo Parolu Öğrenci Kartı’na sahip olan tüm müşterilerine standart ve VIP gönderilerinde taşıma fiyatı üzerinden yüzde 30 oranında indirim sunacak. 

01.09.2015, İstanbul; Kurulduğu günden bu yana okulların açılış ve kapanış dönemlerinde daima öğrencilerin yanında olan Yurtiçi Kargo, “Okula Dönüş Kampanyası” ile yaz tatili sonrasında fazla eşyalarını taşımakta zorlanan öğrencileri hafifletiyor. Yeni eğitim döneminin başladığı eylül ve ekim aylarında Yurtiçi Kargo şube ve acentelerine gelen öğrenciler, standart ve VIP gönderilerinde taşıma bedeli üzerinden yüzde 30 oranındaki indirimin sahibi olacaklar.

31 Ekim 2015 tarihine kadar gönderilerinde Yurtiçi Kargo’yu tercih eden öğrencilerin Okula Dönüş Kampanyası’ndan faydalanabilmeleri için Bireysel Paro Kartı’na veya Yurtiçi Kargo Parolu Öğrenci Kartı’na sahip olmaları gerekecek. Parolu Kart sahibi olmayan öğrenciler ise tüm Yurtiçi Kargo şubelerinden ve acentelerinden, ücret ödemeksizin, Yurtiçi Kargo Parolu Kart sahibi olabilecek ve kampanyadan yararlanabilecekler.

Her gün teslimat yapılan adreslere iletilen gönderilerde geçerli olan ve diğer kampanyalarla birleştirilemeyen “Okula Dönüş Kampanyası” ile ilgili detaylı bilgiye Yurtiçi Kargo şube ve acentelerinin yanı sıra www.yurticikargo.com adresinden veya 444 99 99 numaralı Yurtiçi Kargo çağrı merkezinden ulaşılabilecek.     

Dunya.com

Güncel gelişmelerden anında haberdar olun!
dunya.com'a girmeden de haberleri takip edebilirsiniz.