6 °C

BTSO Akademi’de eğitimler başlıyor

BTSO'nun 16 makro projesinden biri olan ‘BTSO Akademi’ kapsamındaki eğitim programları 14 Ağustos’ta başlıyor

BTSO Akademi’de eğitimler başlıyor

BURSA - Bursa Ticaret ve Sanayi Odası’nın (BTSO) Bursa iş dünyasında değişim ve dönüşüme büyük katkı sağlayacak projesi ‘BTSO Akademi’ kapsamındaki eğitim programları 14 Ağustos’ta başlıyor. 

BTSO, 35 bin üyesine ve üye firmaların uzman kadrolarına dönük yeni bir hizmetin startını veriyor. BTSO, 16 makro projesinden biri olan ‘BTSO Akademi’ kapsamında 14 Ağustos- 17 Ekim tarihleri arasında 6 farklı eğitim programı düzenleyecek. Bu eğitimlerin akabinde yıl sonuna kadar eğitim planlaması yapılacak. Türkiye’nin önde gelen üniversiteleri ve profesyonel kurumları ile iş birliği yapan BTSO, 15’er kişilik gruplar halinde planladığı eğitim programlarını 14-15 Ağustos tarihlerinde ‘Yöneticiler İçin Etkin Müzakere Teknikleri’ ile başlatıyor.  BTSO kapsamında, 21-22 Ağustos tarihlerinde ‘Etkili Konuşma ve Topluluğa Hitabet’, 27-28-29 Ağustos tarihlerinde kadın girişimciler için ‘Mentörlük’, 4-5 Eylül tarihlerinde ‘Etkin Müşteri İlişkileri Yönetimi’, 11 Eylül’de ‘İş Yerinde Duygusal Zeka’, 17 Eylül- 18 Ekim tarihleri arasında da ‘İş İngilizcesi’  eğitimleri verilecek. Söz konusu eğitimler Oda Hizmet Binası’nda gerçekleştirilecek.
 
Başvurular sürüyor

‘BTSO Akademi’ için başvurular akademi.btso.org.tr internet sitesi üzerinden yapılabiliyor. Söz konusu site üzerinden eğitimlerden yararlanmak için başvuru yapılabildiği gibi eğitimci olmak için de teklif verilebiliyor. Yeni eğitim başlıkları da internet sitesi aracılığıyla önerilebilecek.

İş dünyasının ihtiyaçlarına göre hazırlandı

BTSO Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Burkay, “BTSO Akademi’yi üyelerimizin gelişimine katkı sağlamak, onlara yeni ufuklar kazandırmak, iş hayatındaki başarılarına destek vermek ve profesyonel ölçülerde eğitim ve gelişim hizmetleri sağlamak için oluşturduk” dedi. Eğitimlerin Bursa iş dünyasının ihtiyaçlarına uygun şekilde hazırlandığını ve Türkiye’nin önde gelen üniversiteleri ile profesyonel hizmet sunan kurumlar tarafından gerçekleştirileceğini belirten Burkay, “Tüm üyelerimizi ve çalışanlarımızı BTSO Akademi’nin sunduğu gelişim fırsatlarından yararlanmaya davet ediyorum” diye konuştu.
 

Dunya.com

Güncel gelişmelerden anında haberdar olun!
dunya.com'a girmeden de haberleri takip edebilirsiniz.