15 °C

BTSO, 'Ekonomiye Değer Katanlar'ı ödüllendiriyor

BTSO tarafından düzenlenen 43. Ekonomiye Değer Katanlar Ödül Töreni, yarın Merinos Atatürk Kongre ve Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilecek.

BTSO, 'Ekonomiye Değer Katanlar'ı ödüllendiriyor

BURSA-Bursa Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Burkay, Ekonomiye Değer Katanlar Ödül Töreni’nde 8 kategoride 73 ödülün sahiplerini yarın bulacağını söyledi.

Burkay, ‘Ekonomiye Değer Katanlar’ Ödül Töreninde ‘Gelir Vergisi’, ‘Kurumlar Vergisi’, ‘Dönüşüm ve Fark Yaratanlar’,  ‘İhracat’, ‘En Başarılı KOBİ’ler’, ‘İnovasyon’ ve ‘Sektör Liderleri’ kategorilerinde dereceye giren firmalara ödüller verileceğini dile getirdi. 

Burkay, bu yılki törende tahkim ve arabuluculuk faaliyetlerine katkı sunan firmalara yönelik de ‘İş Barışına Katkı Sağlayanlar’ kategorisinin programa eklendiğini ifade etti.

Burkay, Bursa Ticaret ve Sanayi Odası’nın 37 bini aşkın üyesinden aldığı güçle Türkiye ekonomisine yön verdiğini söyledi.

Bursa’nın Türkiye’nin yeni vizyonunu en iyi okuyan ve hedeflerine ulaşmasına öncülük eden bir şehir olduğunu ifade eden İbrahim Burkay, kentin üretim ve ihracattaki başarısının asıl mimarının Bursa iş dünyası temsilcileri olduğunu ifade etti.

Dunya.com

Güncel gelişmelerden anında haberdar olun!
dunya.com'a girmeden de haberleri takip edebilirsiniz.