13 °C

CASE İş Makineleri'nden İzmir çıkarması

CASE İş Makineleri, İzmir'de 23. Uluslararası Doğal Taş ve Teknolojileri Fuarı (MARBLE) ziyaretçilerini, lastikli yükleyici ve paletli ekskavatör modelleriyle buluşturdu.

CASE İş Makineleri'nden İzmir çıkarması

CASE iş makineleri, 23. Uluslararası Doğal Taş ve Teknolojileri Fuarı'nda lastikli yükleyici ve paletli ekskavatör modellerini mermer ve doğal taş sektörüne tanıttı.

Türk Traktör Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Alessandro Cazzin, CASE'nin 175 yıllık köklü geçmişinin kazandırdığı birikim ve deneyimiyle, dünya iş makineleri sektörünün önde gelen markası konumunda olduğunu ifade etti.

Açıklamada görüşlerine yer verilen Cazzin, Türkiye'nin en büyük mermer fuarında bir kez daha ziyaretçilerle buluşmanın kendileri için önemli olduğunu belirterek, "CASE, 175 yıllık köklü geçmişinin kazandırdığı birikim ve deneyimiyle, dünya iş makineleri sektörünün önde gelen markası konumundadır." dedi.

Cazzin, Türkiye iş makineleri pazarına böylesine güçlü bir markanın ürünleriyle hizmet vermekten dolayı memnun olduklarını belirterek, şunları kaydetti,

"Pazara ürünlerimizi sunarken; iş makinelerinin kullanıldığı farklı alanların ihtiyaçlarını dikkatle değerlendirerek hareket ediyoruz. Bugün burada sergilediğimiz ürünlerimiz de, mermer ve maden ocaklarının ağır iş temposunda ihtiyaç duyulan güç, dayanıklılık ve güvenlik ihtiyaçlarını karşılayabilen modellerden oluşuyor."

CASE ürünlerine duydukları güvene değinen Cazzin, ürünlere duyduğumuz güvenin bir göstergesi olarak garanti koşullarımızı da bir süre önce, 1 yıl sınırsız saat olarak değiştirdiklerini kaydetti.

Cazzin, ülke çapında, müşterilerimizin ihtiyacı olduğu anda, servis ve yedek parça anlamındaki tüm gereksinimlerini geniş yetkili servis ve yedek parça ağı ile en iyi şekilde karşıladıklarını vurgulayarak, müşterilerimizin ihtiyaçlarına en hızlı şekilde cevap verebilmek ve onlardan gelecek talepleri karşılayabilmek adına 444 56 41 numaralı çağrı merkeziyle 7/24 sadece bir telefon uzakta olduklarını ifade etti.

Açıklamada fuarda, CASE 921F lastikli yükleyici ve, CASE CX370C Paletli Ekskavatörün sergilendiği bildirildi.

İzmir'de düzenlenen fuar 25 Mart'a kadar devam edecek.

Kaynak: AA

Dunya.com

Güncel gelişmelerden anında haberdar olun!
dunya.com'a girmeden de haberleri takip edebilirsiniz.