eskişehir kitap fuarı açılıyor

150 yayınevinin katıldığı Eskişehir Kitap Fuarı panel, söyleşi, atölye çalışmaları ve çocuk etkinliklerinden oluşan 60 kültür etkinliğine ev sahipliği yapacak.

YAYINLAMA
GÜNCELLEME

TÜYAP Tüm Fuarcılık Yapım AŞ tarafından Türkiye Yayıncılar Birliği işbirliği, Eskişehir Valiliği, Eskişehir Büyükşehir Belediyesi ve Eskişehir Ticaret Odası'nın desteği ile ilk kez düzenlenen Eskişehir Kitap Fuarı, 11-16 Aralık tarihleri arasında Eskişehir Ticaret Odası - TÜYAP Fuar Merkezi‘nde gerçekleştirilecek.

150 yayınevinin katılımıyla hazırlanan Eskişehir Kitap Fuarı panel, söyleşi, atölye çalışmaları ve çocuk etkinliklerinden oluşan 60 kültür etkinliğine ev sahipliği yapacak. Altı gün boyunca düzenlenen etkinlikler ve imza günlerinde 200 yazar okurlarıyla buluşacak. Fuar hakkında en güncel haberler ile ayrıntılı etkinlik programı ve imza günleri listesine www.tuyapeskisehirkitapfuari.com sitesinden ulaşabiliyor. Program, facebook/eskisehirkitapfuari, twitter/kitapfuari ve instagram/kitapfuari hesapları üzerinden de takip edilebiliyor. Girişin ücretsiz olduğu Eskişehir Kitap Fuarı, her gün 10.00-19.30 saatleri arasında, kapanış günü olan 16 Aralık tarihinde ise 19.00'a kadar ziyaret edilebiliyor.

Etiketler