22 °C

Vizyon Koleji 100 başarılı öğrenciye burs verecek

Vizyon Koleji, bu yıl 100 öğrenciye daha burs vereceğini açıkladı

Vizyon Koleji 100 başarılı öğrenciye burs verecek

Vizyon Koleji Konsept Tanıtım Günü Etkinliği ve Burs Sınavı 14 Mart 2015, Cumartesi günü yapılacak. Esenyurt Kampüsü Konferans Salonunda gerçekleşecek sınavın birinci seansı 10:00’da ikinci seansı ile 14:00’da yapılacak. Sınavlara gelecek yıl  4, 5, 6, 7, 8, 10, 11 , 12. Sınıfı okuyacak olan öğrenciler katılabilecek.

Vizyon Koleji, bu yıl 100 öğrenciye daha burs verecek. Vizyon Koleji Yönetim Kurulu Başkanı ve CEO’su Cem Arıtuluk, ‘’ Çalışkan ve motive olmuş öğrenciler, bu özelliklerini okul geneline yansıtıyorlar ve eğitim kalitesini olumlu etkiliyorlar. Bu nedenle başarılı öğrencilere  kapımız her zaman açık’’  derken başarı burslarının yeni kampüslerle birlikte artarak devam edeceğini belirtti.
 
21.yüzyıl becerilerini ön plana çıkaran teknolojik eğitim konseptiyle Vizyon Koleji öğrencileri yüksek potansiyele sahip  dünya vatandaşları haline getiriyor. Uygulanan özgüm ve güçlü eğitim modelinin temel amacı ise yaşam boyu sürdürülebilir yüksek başarı. ABD merkezli, dünyanın en büyük eğitim ve bilgi teknolojileri organizasyonu ISTE, Vizyon Kolejinde uygulanan FLEXA eğitim modelini yerinde inceledi ve örnek alınması gereken innovatif eğitim uygulaması olarak gösteriyor.
 
Fen Lisesinden ayrılıp Vizyon Kolejine kayıt oldular

Bu yıl özel bir lisesinden 9 öğrenci birden (tüm sınıf) Fen Lisesini bırakıp, gönüllü olarak Vizyon Koleji Esenyurt Kampüsüne geçiş yaptı. İyi bir Fen Lisesinde eğitim almanın çok önemsendiği ülkemizde, Fen Liseli öğrencilerin bu tercihi eğitim dünyasında büyük yankı yaptı.  Türkiye’nin en büyük eğitim teknolojileri kurumu olan Sebit’in ilk ve tek proje okulu olan  Vizyon Koleji ‘’Üniversite Hazırlık Okulu’’ adını verilen  yüksek nitelikli lise programı, kullanılan üst düzey içerik, yöntem ve yaklaşımları ile yüksek başarı hedefleyen öğrencilerin toplanma noktası haline geldi.
 
Vizyon Koleji Yönetim Kurulu Başkanı ve CEO’su Cem Arıtuluk "Kampüsümüze gelerek hem eğitim konseptimizi keşfedin, hem de avantajlı kayıt olanaklarından yararlanın. Deniz Caddesinde bulunan kayıt ofisimize gelerek hem eğitim konseptimizi keşfedin, hem de açılış yılına özel kurucu veli avantajlarıyla kayıt olun" dedi.