15 °C

'HerYöne Sınırsız' yeniden başlıyor

Kampanya, 31 Mart'a kadar tüm Avea Satış Noktalarına yapılacak ön talep doğrultusunda ilgili cep telefonu kullanıcılarına tekrar açılacak

'HerYöne Sınırsız' yeniden başlıyor

 

İSTANBUL - Avea, "HerYöne Sınırsız" tarifesini hayata geçirmek üzere 31 Mart 2009'a kadar ön talep toplamaya başlayacak.

Avea'dan yapılan yazılı açıklamada, "Pazara sunulduğu günden itibaren büyük bir taleple karşılanmasına rağmen hakim durumda bulunan operatörün Avea'nın artan port taleplerini zamanında karşılamaması sebebiyle geçici süre durdurulan HerYöne Sınırsız tarifesinin", 31 Mart 2009 tarihine kadar tüm Avea Satış Noktalarına yapılacak ön talep doğrultusunda ilgili cep telefonu kullanıcılarına tekrar açılacağı duyuruldu.

AVEA CEO'su Cüneyt Türktan, konuyla ilgili şunları kaydetti:

"Sektörde bir ilk olarak sunduğumuz HerYöne Sınırsız tarifemiz, müşterilerimizden büyük ilgi görmüş, tarifemizde bulunan abonelerimiz için büyük bir memnuniyet yaratmış, rakiplerimiz tarafından taklit edilmeye çalışılmıştır.

Abonelerimiz yüksek fatura korkusundan kurtulmuş, sevdikleri ile doya doya konuşmaya başlamıştır. Geldiğimiz noktada bu büyük ilgi nedeniyle tarifemizi yeniden açmak için 31 Mart 2009 tarihine kadar tüm Avea Satış Noktalarımızdan ön talep toplamaya başlıyoruz. Rakiplerimizin takip ettiği operatör olarak cesaretle ve büyük bir kararlılıkla tüketicilerimizi her yöne sınırsız olarak konuşturmak birinci önceliğimiz. Amacımız, bu hizmete herhangi bir kısıtlama olmadan devam etmek ve bundan sonra da tüketici lehine tarife ve kampanyalarla fark yaratmak. 2009 yılında da hem şebekemizle hem de yenilikçi uygulamalarımızla 2008 yılında olduğu gibi Türkiye'nin en çok tercih edilen operatörü unvanımızı koruyacağız."

Yorumlar

Yorum yapabilmek için lütfen giriş yapınız.
Giriş Yap