11 °C

Avea'da 'paso'yla 10 dakika 1 kontör

Paso tarifesi ile 15-25 yaş arasındaki abonelere 10 dakika konuşma 1 kontör bedelle sunuluyor

Avea'da 'paso'yla 10 dakika 1 kontör

 

İSTANBUL - Avea, 15-25 yaş arasındaki abonelerine "Paso" tarifesi ile 10 dakika konuşmayı 1 kontör bedelle ücretlendirdi.

Avea'dan yapılan yazılı açıklamada, GSM operatörünün başlattığı "Paso" tarifesi ile 15-25 yaş arasındaki abonelerine 10 dakika konuşmayı 1 kontör bedelle sunduğu ifade edildi.

Avea hatta sahip gençlerin, Paso tarifesi kapsamında, tek seferde 50-99 arası kontör yüklemelerinde 7 gün boyunca, 100 ve üzeri kontör yüklemelerinde ise 30 gün boyunca diğer tüm Paso Tarifesi aboneleriyle 10 dakikası 1 kontöre konuşma fırsatına sahip olduğu belirtildi.

Açıklamada, tarifeye kayıt işlemi şöyle aktarıldı:

"Yeni aboneler, Avea bayilerinden kayıt olabilirken, mevcut Avea aboneleri Avea bayilerinden, Avea Müşteri Hizmetlerinden (444 1 500) veya "www.avea.com.tr" Online İşlemler'den Paso Tarifesi'ne geçiş yapabilirler. Paso tarifesine geçen abonelerin 10 dakikası 1 kontör avantajından faydalanabilmeleri için T.C. kimlik numaralarını 1525'e kısa mesajla göndermeleri ya da "www.avea.com.tr" üzerinden kayıt yaptırmaları ve belirtilen kontör yüklemelerini gerçekleştirmeleri gerekiyor."

PASO tarifesindeki abonelerin 39 kontör karşılığında Avea içi 5 bin ya da her yöne 500 SMS paketine sahip olabildiği de kaydedildi.

Avea'nın Gençlik platformu "Patlican"a üye olmaları halinde ise tek seferde 150 kontör yüklediklerinde Avealılarla 180 dakika konuşma hakkı kazandıkları belirtilen açıklamada, AranKazan kampanyası sayesinde diğer operatörlerden ya da sabit hatlardan arandıkları her 10 dakika için, şebeke içi 10 kontör kazandıkları duyuruldu.

Dunya.com

Güncel gelişmelerden anında haberdar olun!
dunya.com'a girmeden de haberleri takip edebilirsiniz.