22 °C

Ayakkabıcılar yeni başkanını seçti

Mevcut başkan Süleyman Gürsoy'un istifası sonrası seçime giden Türkiye Ayakkabı Sanayicileri Derneği'nde Sabur Endican yeni başkan seçildi.

Ayakkabıcılar yeni başkanını seçti

Türkiye Ayakkabı Sanayicileri Derneği (TASD) başkanlığı görevini üstlenen Süleyman Gürsoy’un istifasının ardından yeni başkanını belirledi. 24 Nisan tarihinde yapılan yönetim kurulu toplantısında oy çokluğu ile Sabur Endican bundan sonraki dönemde yönetim kurulu başkanı olarak seçildi.

Yönetim kurulunda görev alan Muharrem Erdoğan, Hüseyin Ata, Doğan Özünal, İsmail Topbaş, Ferzat Erdebil, Mehmet Özalp, Bekir Aydın, Sabur Endican, Hakem Gülşen, Gürsel Kahraman, Yusuf Dadaşoğlu, Attila Ülkümen, Umut Deveci, Cumali Çağlarer, Oktay Şamdanlı, Süleyman Gürsoy görevlerine devam edecek.

Dernek'ten yapılan açıklamada, "Türkiye Ayakkabı Sanayicileri Derneği bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da birlik ve beraberlik içinde sektörün tüm sivil toplum kuruluşlarıyla iş birliği halinde ayakkabı sektörünün gelişimi ve sorunların çözümüne katkı sağlamaya tüm hızla devam edecektir" denildi. 

Yorumlar

Yorum yapabilmek için lütfen giriş yapınız.
Giriş Yap