Bulgaristanlı müşteri deri çantalar ürettirmek istiyor

Bulgaristanlı müşteri kendi tasarımlarına göre deri çantalar ve deri ceketler üretebilecek Türk firmalar arıyor.

YAYINLAMA
GÜNCELLEME

Bulgaristanlı bir müşteri kendi tasarımlarına göre deri çantalar ve deri ceketler üretebilecek firmalar aradıklarını, ilgilenen firmaların irtibata geçmeleri halinde görselleri paylaşacağını belirtmiştir.

2016 yılının ilk çeyreğinde perakende piyasası olgunluk dönemine girmiş, iyi performans sergileyen projeler ile yeniden yapılanma ihtiyacı olan projeler arasında net bir ayrıştıma meydana gelmiştir. Sektördeki ana talep yüksek ve orta sınıf markaların piyasa paylarını güçlendirme çabalarından kaynaklanmaktadır.

İnternet üzerinden satışlar, etkisi halen çok büyük olmasa da, Bulgaristan perakende sektörü büyümesine katkı sağlamaya devam etmektedir. İnternet üzerinden yapılan satışların toplam satışlardaki payı % 1 civarındadır. Ancak söz konusu satışlardaki % 14’lük büyüme perakende sektörü ortalamasını oldukça aşmaktadır.

Bulgaristan ekonomisi, serbest piyasa şartlarına göre işleyen, dışa açık, özel sektörü orta düzeyde gelişmiş, az sayıda stratejik devlet işletmesi olan bir ekonomidir. Dünya Bankası, Bulgaristan ekonomisini üst orta gelirli ekonomilerden addetmektedir.

Özel tüketim, sabit yatırım ve ihracatın etkisiyle 2016-19 döneminde reel gsyih büyümesinin ortalama %3.1 oranında (kriz öncesi %6 oranının altında) seyredeceği öngörülmektedir.

Orijinal mesajı aşağıdaki şekilde olan müşterinin talebine bir altta verilen linkten ulaşabilirsiniz:

Hello,
I am looking for manufacturers who can produce 100% leather bags and jackets on our own design.
I just started my own business so I will be very pleased to find out how you work .
I need to know what is your minimum quantity per model, then do you make samples(mostra)?
And I have so many more questions.

http://turkishexporter.net/en/Leads/345686_leather-bags-private-label-request-from-bulgaria

Bu talebi bırakan alıcının iletişim bilgileri ve ilgili talebe ait teknik detaylar tüzel firmalar ve şahıs firmalarına ücretsiz olarak verilecektir. Detaylı bilgi için 444 23 99'u arayınız.

Değerli İhracatçımız, bu ve benzeri yüzlerce yurt dışı talep ve ihracat fırsatlarına sürekli ve ücretsiz erişebilmek için üyesi bulunduğunuz; Ticaret ve Sanayi Odası, İhracatçı Birliği ve İş dernekleri aracılığıyla Ekonomi Bakanlığı ihracat desteklerini kullanabilirsiniz.

Lütfen bağlı bulunduğunuz bu tür dernekler aracılığıyla Turkishexporter.Net'e başvurunuz...

Etiketler