16 °C

Denizbank'tan Fenerbahçeliler'e özel Bonus Card

Kartın kulübe 1.5 milyon dolara yakın katkısı olacak

Denizbank'tan Fenerbahçeliler'e özel Bonus Card

 

İSTANBUL - Denizbank Finansal Hizmetler Grubu Başkanı Hakan Ateş, "Fenerbahçe Bonus Card"ın Fenerbahçe'ye katkısının, 1.5 milyon dolara yakın bir tutar olacağını bildirdi.

Denizbank'ın Fenerbahçe Kulübü ile işbirliği çerçevesinde "Fenerbahçe'li taraftarlara özel" olarak geliştirdiği Fenerbahçe Bonus Card'ın tanıtımı amacıyla düzenlenen toplantıda konuşan Ateş, Fenerbahçe kulübünün Şubat 2004'te halka arz işlemini de Denizbank'ın üstlendiğini hatırlatarak, "Fenerbahçe Sportif A.Ş'nin bir bölümü, pazar değeri, 200 milyon dolar gibi bir değerden halka açılmıştı. Daha sonra bu değer, 1.5 milyar dolarların üzerine kadar çıktı" dedi.

Fenerbahçe'nin sponsorlarından biri olduklarını hatırlatan Ateş, şunları kaydetti:

"Şimdi, taraftara kadar uzanacak çok daha geniş bir projeye birlikte imza atmak onuruna sahip oluyoruz. O da Fenerbahçe Bonus Card... Bu kart,  Bonus Card'ın bütün özelliklerini taşımasının yanı sıra, Fenerbahçelilere, bilet temininden alışverişe bir çok alanda sağlanan indirim ve önceliklerden yararlanma imkanı sunacak. Yıllık taraftar aidat bedelleri ve harcama tutarı üzerinden elde edilen gelirin bir kısmı, Fenerbahçe kulübüne bağış olarak aktarılacak."

Hakan Ateş, Fenerbahçe Bonus Card kullanan taraftarların, futbolda A takım ve diğer branşlara hediye bilet kazanıp, antrenmanları izleme şansı yakaladıklarını, deplasman maçlarını Fenerbahçe Şükrü Saraçoğlu Stadyumu Loca 2. katında izleme, anlaşmalı üye iş yerlerinde indirim ve özel kampanyalardan öncelikli yararlanma imkanına sahip olduklarını, belirterek, kartın aynı zamanda kombine kart yerine geçtiğini ifade etti.

Yorumlar

Yorum yapabilmek için lütfen giriş yapınız.
Giriş Yap