10 °C

Hyundai'den araç alana 'Yakıt Destek' indirimi

2 bin liraya varan indirim şirketin, Accent Era, Getz ve i10 ile birlikte Matrix Space ve H-1 ticari araç modellerinde geçerli olacak

Hyundai'den araç alana 'Yakıt Destek' indirimi

 

KOCAELİ - Hyundai'nin, ÖTV indiriminin ikinci dönemine de 2 bin liraya varan "Hyundai Yakıt Destek" indirimi sunarak başladığı bildirildi.

Hyundai'den yapılan yazılı açıklamada, yakıt destek indirimi, kendi segmentlerinde ilk 5 ayda en çok tercih edilen binek modeller Accent Era, Getz ve i10 ile birlikte Matrix Space ve H-1 hafif ticari araçlarında geçerli olduğu ifade edildi.

Accent Era 1.4 litre benzinli, Getz ve i10 modellerinde bin TL, Matrix Space'de bin 200 lira ve H-1 modelinde ise 2 bin lira yakıt destek indirimi sunulduğu belirtilen açıklamada, indirim uygulamasının 30 Haziran 2009'a kadar geçerli olacağı kaydedildi.

Açıklamaya göre, Hyundai bu kampanyanın yanı sıra kredi destek sigortası uygulamasına da devam ediyor. Bu çalışma kapsamında Türkiye İş Bankası üzerinden 12, 24 veya 36 ay vadeli taşıt kredisi kullanarak yeni bir Hyundai binek otomobil satın alanlara, Anadolu Hayat Emeklilik'in ürünü olan "Kredi Destek (İşsizlik) Sigortası" hediye ediliyor.

Kredi destek sigortası ile ölüm, tam veya kalıcı sakatlık durumlarında, 64 bin 800 liraya kadar kredi borcunun tamamı, işsiz kalınması durumunda ise altı aya ve taksit başına 2 bin 250 liraya kadar kredi borcu taksitleri Anadolu Hayat Emeklilik tarafından ödeniyor.

Hyundai ayrıca, halen Hyundai araç sahibi olan müşterileri için, H100 kamyonet aldığında bin lira, H-1 aldığında bin 500 lira ek indirim sunuyor.

Kısa bir süre önce iç ve dış görünümü yenilenen Hyundai Accent Era'da fiyatların 20 bin 776 liradan başladığı, Getz'e 19 bin 808 liraya, i10'a da 19 bin 171 liraya sahip olunabileceği, Matrix Space'in fiyatının 18 bin liradan, H-1'in fiyatının da 30 bin 50 liradan başladığı kaydedildi.

Güncel gelişmelerden anında haberdar olun!
dunya.com'a girmeden de haberleri takip edebilirsiniz.