Morityus musluk talep ediyor

Morityuslu toptancı Türkiye’den musluk, batarya, mikser, duş başlığı, duş seti gibi malzemeler ithal etmek istiyor.

YAYINLAMA
GÜNCELLEME

Morityus’ta mukim bir toptancı firma Türkiye’den musluk, batarya, mikser, duş başlığı, duş seti gibi malzemeler ithal etmek istediklerini, buna istinaden tedarikçilerden katalog ve fiyat bilgisi göndermelerini talep ettiklerini beyan etmiştir.

Moritus dış ticaret açısından özel bir konuma sahip niteliktedir. Ülke nüfusu, eğitim düzeyi ve ekonomisindeki kararlılık Afrika’da bu ülkeyi özel bir konuma getirmektedir. Ülke yüzölçümü Singapur’un 3 katı, nüfusu ise dörtte biri kadardır. Nüfus olarak Akdeniz’de bulunan adaların her birinden daha kalabalıktır. Eğitim düzeyi ve alım gücü seviyesi bu ülkenin dış yatırımcılarla ortak yatırım kabiliyetini yansıtmaktadır. Güvenli, pratik ve iç pazar potansiyeli ile verimli ortak yatırım olanakları bulunabileceğine inanılmaktadır.

Moritus nüfus ve ekonomik performans verileri birlikte düşünüldüğünde birçok Afrika ülkesine göre imrenilecek bir ekonomik performans gözlenmektedir. Büyüme oranındaki kararlılık, küresel krizden sakınım kabiliyeti ve son yıllardaki liberalleşme yönetimindeki başarılı uygulamalar uzun vadede adanın önemli bir ticaret merkezine dönüşebilecek potansiyele ve ekonomik dinamiklere sahip olduğunun sinyallerini vermektedir.

Gelişen sanayi, finans ve turizm sektörleriyle; düşük gelirli tarım ekonomisinden orta gelirli çeşitlenmiş bir ekonomiye geçiş yaşanmıştır.

Doğrudan yabancı yatırımlar (çoğunluğu Fransa ve İngiltere’den) genel olarak turizm sektörüne gitmekte ve bunu gayrimenkul ve finansal hizmetler sektörü izlemektedir. Daha fazla hizmet sektörü odaklı ekonomiye geçebilmek için altyapı ve eğitim alanlarında ciddi yatırımlar gerekmekte, önümüzdeki dönemde kamu sektörüne verilen kredilerin artacağı tahmin edilmektedir.

Orijinal mesajı aşağıdaki şekilde olan müşterinin talebine bir altta verilen linkten ulaşabilirsiniz:

Dear Sir,
We are in the distribution field in Mauritius,
we are actually sourcing some new items for our local market.
We are actually looking for taps, mixer and shower head etc.....
I would be grateful if you can send me your product price list.
Thanks & rgds

http://turkishexporter.net/en/Leads/343284_taps-mixers-and-showers-to-import-to-mauritius

Bu talebi bırakan alıcının iletişim bilgileri ve ilgili talebe ait teknik detaylar tüzel firmalar ve şahıs firmalarına ücretsiz olarak verilecektir. Detaylı bilgi için 444 23 99'u arayınız.

Değerli İhracatçımız, bu ve benzeri yüzlerce yurt dışı talep ve ihracat fırsatlarına sürekli ve ücretsiz erişebilmek için üyesi bulunduğunuz; Ticaret ve Sanayi Odası, İhracatçı Birliği ve İş dernekleri aracılığıyla Ekonomi Bakanlığı ihracat desteklerini kullanabilirsiniz.
Lütfen bağlı bulunduğunuz bu tür dernekler aracılığıyla Turkishexporter.Net'e başvurunuz...

Bu konularda ilginizi çekebilir