25 °C

"Bayram Alışveriş Günleri" 3 Temmuz'da başlıyor

Tüketicilerin bayram alışverişlerinde her türlü ihtiyaçlarını karşılayabilmeleri amacıyla organize edilen "Bayram Alışveriş Günleri" etkinliği 3-16 Temmuz tarihleri arasında gerçekleştirilecek

"Bayram Alışveriş Günleri" 3 Temmuz'da başlıyor

"Bayram Alışveriş Günleri" 3 Temmuz'da CNR EXPO Yeşilköy'de başlıyor. 

CNR EXPO'dan yapılan açıklamaya göre, Ramazan Bayramı'na sayılı günler kala üretici ve perakendeciler "Bayram Alışveriş Günler"'nde tüketicilerle bir araya gelecek. 

Tüketicilerin bayram alışverişlerinde her türlü ihtiyaçlarını karşılayabilmeleri amacıyla organize edilen etkinlik, 3-16 Temmuz 2015 tarihleri arasında CNR EXPO Yeşilköy'de gerçekleştirilecek. 

Kıyafetten kozmetiğe, züccaciyeden hediyelik eşyaya kadar akla gelebilecek her türlü ürünlerin outlet fiyatlarının da altında satılacağı "Bayram Alışveriş Günleri", 200'ün üzerinde firmanın katılımı ile organize edilecek. 

20 bin metrekare alanda 1 milyon ziyaretçi hedefi ile düzenlenecek olan "Bayram Alışveriş Günleri", Bayrampaşa Tekstilci ve Sanayici İşadamları Derneği (BATİAD), Merter Sanayici ve İşadamları Derneği ( MESİAD), Osmanbey Tekstil İşadamları Derneği (OTİAD) ve Laleli Sanayici ve İşadamları Derneği (LASİAD) desteğiyle yapılacak. 

Vatandaşlara iftar sonrası da alışveriş imkanı sağlayacak olan etkinlik, 14 gün boyunca 12:00-23:00 saatleri arasında ziyaret edilebilecek. 

Kaynak: AA