13 °C

DenizBank'tan eczacılara yeni finansal paket

DenizBank, yeni bir finansal paketi eczacıların hizmetine sundu.

DenizBank'tan eczacılara yeni finansal paket

SGK ilaç katılım payı alacaklarını DenizBank'a taşıyan eczanelere, çek karnesinden hesap işletim ücreti muafiyetine, EFT ve havale gibi bankacılık işlemlerini içeren Eczacı Tarifesi'nden özel POS komisyon oranına kadar birçok avantaj sağlanıyor. 

Bu kapsamda, SGK ilaç katılım payı alacaklarını DenizBank'a taşıyan eczanelere yönelik düzenlenen kampanyada yüzde 1,10 faiz oranı ile 100 bin TL'ye kadar 36 ay vadeli yaz aylarında ödemesiz kredi, Eczanem online uygulaması VERA Delta entegrasyonunda yüzde 50 indirim, VERA Yazarkasa POS alımında İşletme Kart'a özel 9 taksit gibi imkanlar sunuluyor. 

Bu hizmetlerin yanı sıra kampanyada çek karnesi, hesap işletim ücreti muafiyeti, EFT ve havaleye kadar birçok bankacılık işlemini içeren Eczacı Tarifesi bir yıl süresince tamamen ücretsiz olarak veriliyor. 

Açıklamada görüşlerine yer verilen DenizBank KOBİ Bankacılığı Grubu Genel Müdür Yardımcısı Burak Koçak, yeni kampanyalarıyla eczacılara çok yönlü bir fırsat paketi sunduklarına dikkati çekti. 

DenizBank olarak eczanelerin ihtiyaçlarını yakından takip ederek, maliyetlerini yönetmelerini sağlayacak finansal çözümler sunduklarını aktaran Koçak, şunları kaydetti: 

"Yeni kampanyamızla birlikte SGK ilaç katılım payı alacaklarını DenizBank'a taşıyan eczacılara 100 bin TL'ye kadar 36 ay vadeli kredi sunuyor ve geri ödemeleri 3 ay erteliyoruz. Bununla birlikte ertesi gün, yüzde 0,90 komisyon ya da 30 gün blokeli komisyonsuz POS, VERA Yazarkasa POS alımında İşletme Kart'a özel 9 taksit ve Eczanem online uygulaması VERA Delta entegrasyonunda yüzde 50 indirim gibi bir çok imkan sağlıyoruz. Üstelik bankacılık işlemleri içeren Eczane Tarifesi'ni de 1 sene boyunca hediye ediyoruz. Kampanyamızla eczacılar birçok avantaja birden sahip olacak." 

Kaynak: AA

Yorumlar

Yorum yapabilmek için lütfen giriş yapınız.
Giriş Yap