7 °C

Gedik, iş dünyasına 'yatırım fırsatlarını' anlattı

"Türkiye ve Dünya Finansal Piyasalarında Beklentiler ve Fırsatlar" konulu konferans, GEDİK Yatırım ve İGED işbirliği ile 25 Mayıs'ta gerçekleştirildi.

Gedik, iş dünyasına 'yatırım fırsatlarını' anlattı

İSTANBUL - Gedik Yatırım ve İstanbul Genç İşadamları Derneği (İGED) işbirliği ile 25 Mayıs 2013 tarihinde İstanbul Dedeman Otel’de iş dünyasına yönelik olarak "Türkiye ve Dünya Finansal Piyasalarında Beklentiler ve Fırsatlar" konulu konferans gerçekleştirildi.

İGED üyelerinin katılımları ile gerçekleşen ve İGED Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Ataol’un açılış konuşması ile başlayan konferansta, sermaye piyasalarının deneyimli isimlerinden Gedik Yatırım Genel Müdür Yardımcısı Taner Özarslan, konuşmacı olarak yer aldı.

Özarslan, Ekonomik Görünüm, Türkiye ve Dünya Finans piyasalarındaki son durum ve beklentiler, düşük faiz ortamında finans piyasalarında "Yatırım Fırsatlarının" nasıl değerlendirilebileceği, hisse senedi seçiminde riskten kaçınmanın yöntemleri, hisse senedi seçiminde nelere dikkat edilmesi gerektiği ile ilgili olarak iş dünyasının değerli temsilcilerini bilgilendirdi.

Türk sermaye piyasasının gelişimi için, iş dünyasının bu piyasalardaki etkinliğini artırmanın öneminden yola çıkan Gedik Yatırım, iş dünyasının Anadolu’daki temsilcileri ile de bir araya gelecek.

Yorumlar

Yorum yapabilmek için lütfen giriş yapınız.
Giriş Yap