28 °C

TEB'den "Benim Yeni Nesil Bankam"

TEB, müşterileri, "Benim Yeni Nesil Bankam" ile fiziksel alışveriş gerektiren işlemlerin yanı sıra ıslak imzanın zorunlu olduğu işlemler de yapabilecek.

TEB'den "Benim Yeni Nesil Bankam"

Türk Ekonomi Bankası (TEB) müşterileri, "Benim Yeni Nesil Bankam" ile para çekme, yatırma, kredi kartı teslimi gibi fiziksel alışveriş gerektiren işlemlerin yanı sıra ıslak imzanın zorunlu olduğu konut kredisi kullanımı gibi işlemler de yapabilecek. 

TEB açıklamasına göre, banka, bünyesindeki IT ekibinin Türk mühendisleri tarafından geliştirdiği "Benim Yeni Nesil Bankam" ile kullanıcıların bankacılık deneyimini bir adım öteye taşıyacak. "Benim Yeni Nesil Bankam" ile para çekme, yatırma, kredi kartı teslimi gibi fiziksel alışveriş gerektiren işlemlerin yanı sıra ıslak imzanın zorunlu olduğu konut kredisi kullanımı gibi işlemler de yapılabilecek. 

Açıklamada görüşlerine yer verilen TEB Genel Müdürü Ümit Leblebici, TEB olarak sürekli inovasyona yatırım yapan ve bu alanda oldukça cesur davranan bir banka olduklarını belirterek, "İnovasyonu ve inovatif fikirlerin işe dönüştürülerek ekonomiye kazandırılmasını ülkenin geleceğine yatırım olarak görüyoruz. Bugüne kadar yaptığımız çalışmalarla ülkemizde inovasyon kültürünün gelişmesine ve uygulanabilir inovatif fikirlerin hayata geçirilmesine katkıda bulunmayı amaçladık. Aynı zamanda, dokuz yıldan bu yana yaptığımız kesintisiz çalışmalarla inovasyon kültürünü banka içinde her kademede yayarak içselleştirdik, inovasyonu kurum DNA'mıza işledik. Gerek kurum içinde gerekse sektörde hayata geçirdiğimiz inovatif çalışmalarımızla bu alanda öncü banka olduk" ifadelerini kullandı. 

Bugüne kadar yaptıkları invasyon yatırımlarını, banka bünyesindeki IT ekibiyle birlikte bir adım öteye taşıyarak "Benim Yeni Nesil Bankam"ı geliştirdiklerini belirten Leblebici, "Benim Yeni Nesil Bankam"ın kurum içinde geliştirdikleri inovatif bir fikrin hayata geçirilerek, hizmete dönüşmüş hali olduğunu vurguladı. 

Her zaman inovatif bir fikre sahip olmanın tek başına yeterli olmadığını vurgulayan Leblebici, şunları kaydetti: 

"Bu fikirlerin gerçek hayatta uygulanabilir hale getirilerek, ekonomiye kazandırılması gerektiğine inanıyor; gerek kurum içinde gerekse sektörde bu yönde elimizden gelen desteği sunuyoruz. Sektöre katma değer sağlayacağına inandığımız 'Benim Yeni Nesil Bankam'ın bire bir Türk mühendisleri tarafından geliştirilmiş ve üretilmiş olmasından da ayrı bir gurur duyuyoruz. Tüm süreçleriyle yerli bir üretim ve bankamızın farklı birimlerinin sinerjisiyle geliştirilmiş olması, kurum içi inovasyon kültürünü içselleştirdiğimizin de açık bir göstergesi. 

Benim Yeni Nesil Bankam' ile ATM'den gerçekleştirilen bankacılık işlemlerini genişleterek çok daha gelişmiş bir hizmet anlayışını sunuyoruz. Benim Yeni Nesil Bankam ile kullanıcılar, para çekme, yatırma, kredi kartı teslimi gibi fiziksel alışveriş gerektiren işlemlerin yanı sıra ıslak imzanın zorunlu olduğu konut kredisi kullanımı gibi işlemleri dahi yapabilecek. Ayrıca, kullanıcılarımızın ihtiyaç duyduklarında müşteri temsilcisine bağlanıp canlı destek alabilecekleri bir sistemi de buraya dahil ettik". 

Kaynak: AA

Yorumlar

Yorum yapabilmek için lütfen giriş yapınız.
Giriş Yap