5 °C

Yapı Kredi Yatırım, en yenilikçi aracı kurum

Global Banking and Finance Review, Yapı Kredi Yatırım'ı hisse senedi ve türev ürünleri alanında 2014 yılının en iyi ve en yenilikçi aracı kurumu olarak belirledi

Yapı Kredi Yatırım, en yenilikçi aracı kurum

İSTANBUL - Türkiye'nin büyük aracı kurumları arasında yer alan Yapı Kredi Yatırım dünyanın en önemli finans portallarından Global Banking and Finance Review tarafından ödüle layık görüldü.

Yapı Kredi Yatırım'dan yapılan açıklamaya göre, Yapı Kredi Yatırım, dünyanın önde gelen ekonomi portallarından Global Banking and Finance Review tarafından hisse senedi ve türev ürünleri alanında 2014 yılının en iyi ve en yenilikçi aracı kurumu seçildi. Yapı Kredi Yatırım, 200'den fazla ülkede iş ve finans piyasaları ile ilgili bağımsız yayın yapan Global Banking and Finance Review'dan 2014 yılında Türkiye'den dört ödül birden alan tek aracı kurum oldu. 

Açıklamada görüşlerine yer verilen Yapı Kredi Yatırım Genel Müdürü Gülsevin Yılmaz, aldıkları En İyi Türev Ürünler Aracı Kurumu, En iyi Hisse Senetleri Aracı Kurumu, En Yenilikçi Aracı Kurum ve En Yenilikçi Hisse Senetleri Aracı Kurumu ödüllerinin başarılarının birer ispatı niteliğinde olduğunu belirterek, şu ifadelere yer verdi:   

"12 yatırım merkezi ve Yapı Kredi'nin geniş şube ağındaki acentelerimizle müşterilerimize geniş bir coğrafi yelpazede hizmet veren Yapı Kredi Yatırım olarak yatırım sürecinde en önem verdiğimiz araştırma desteğini, tüm yatırımcılarımızın en etkin biçimde faydalanabileceği şekilde yürütüyoruz. Günlük yorumları, teknik analizleri, pozisyon önerilerini, www.tradebox.com.tr adresimizde yayınladığımız veri akışları ve piyasa yorum videolarını bu hizmetlerimizin arasında sayabiliriz. Sadece kurumların değil, bireysel müşterilerimizin de  isteklerini karşılayacak, müşteri merkezli bir anlayışla hareket ettiğimizi de söyleyebiliriz.  Ayrıca TradeBox veya FxBox yatırımcılarımızın da işlem gerçekleştirmek ve danışmanlık hizmetlerimizden portföy büyüklüğü fark etmeksizin ücretsiz faydalanabildiğini belirtmek isteriz"

Dunya.com

Güncel gelişmelerden anında haberdar olun!
dunya.com'a girmeden de haberleri takip edebilirsiniz.