9 °C

Airfel, 20 milyon dolarlık marka yatırımı yapacak

Airfel, distribütörlüğünü üstlendiği MHI markası için 2012 yılına kadar 20 milyon dolarlık marka yatırımı gerçekleştirmeyi planlıyor.

Airfel,  20 milyon dolarlık marka yatırımı yapacak

GAZİANTEP - Sanko Holding şirketlerinden Airfel'in 2012 yılına kadar 20 milyon dolarlık marka yatırımı yapacağı bildirildi.

Sanko Holding'den yapılan açıklamaya göre, mayıs ve haziran aylarında 11 yeni açılış ile MHI bayi sayısını 34'e çıkaran Airfel, yıl sonuna kadar hedeflediği 50 MHI bayi sayısına hızla yaklaşıyor.

Isıtma soğutma ve havalandırma sektörünün öncülerinden Airfel, Japon devi Mitsubishi Heavy Industries ürünlerinin satışının gerçekleştiği kaliteli ürün gamı ile tüketicilerin yoğun ilgi gösterdiği MHI bayilerinin açılışlarına hızla devam ediyor. Yüzde 100 müşteri memnuniyeti ilkesiyle hem satış ekibini hem bayi kanalını hem de satış sonrası servislerini özenle seçen Airfel, distribütörlüğünü üstlendiği MHI markası için 2012 yılına kadar 20 milyon dolarlık marka yatırımı gerçekleştirmeyi planlıyor.

Yıl içerisinde daha birçok yeni bayi için anlaşmalar yaptıklarını ve bayilerin dekorasyon çalışmalarına başladıklarını belirten Airfel Yönetim Kurulu Üyesi Hasan Önder, ''Gerek ürünlerimizin gerekse hizmetimizin kalitesinden oldukça eminiz. Bayilerimizden aldığımız satış rakamları ve müşterilerimizden aldığımız olumlu geri dönüşler, MHI bayileri için yaptığımız yatırımların doğruluğunu bize bir kez daha ispatlıyor'' dedi.

Önder, MHI split klimaların çevre dostu, üst segment ve enerji tasarrufu sağlayan ürünler olarak pazarda fark yarattığını, Airfel olarak hızlı ve emin adımlarla yatırımlara devam ettiklerini kaydetti.

Dunya.com

Güncel gelişmelerden anında haberdar olun!
dunya.com'a girmeden de haberleri takip edebilirsiniz.