7 °C

Bahçeli: İyi planlanmış bir operasyon

MHP Lideri Bahçeli, ""Zeytin Dalı Harekatı iyi planlanmış bir operasyon olduğu dikkati çekmektedir. Milletimiz bunu anlayacak, TSK'ya desteğini hiçbir zaman vermemezlik yapmayacaktır." dedi.

Bahçeli: İyi planlanmış bir operasyon

MHP Genel Başkanı Bahçelii "Zeytin Dalı Harekatı'nın hayırlara vesile olması temennisinde bulundu.

Bahçeli, "Bu operasyon çok yönlü değerlendirildiği vakit çok önemli bir operasyondur. Adı dahi anlamlıdır, kapsamı dahi anlamlıdır." ifadelerini kullandı.

Bahçeli, sözlerini şöyle tamamladı:

"Biz de milletimizle bunu paylaşmak istiyoruz. Çok önemli istikrarlı bir karar süreciyle, bir yönüyle diplomasi, bir yönüyle Silahlı Kuvvetler, bir yönüyle de kamuoyunun oluşturulması konusunda iyi planlanmış bir operasyon olduğu dikkati çekmektedir. Milletimiz bunu anlayacaktır, başta siyasi iktidar olmak üzere Türk Silahlı Kuvvetlerimize önemli desteğini hiçbir zaman vermemezlik yapmayacaktır.

Ben inanıyorum ki mevcut siyasi partilerimiz, bütün sivil toplum kuruluşları... Bu önemli Zeytin Dalı Operasyonu'nun sonuçları milletimize ve Ortadoğu'nun yeniden şekillendirilmesi noktasındaki çabalara karşı da bir yol gösterici, aydınlatıcı olacaktır. Başarılar diliyor, Allah yardımcınız olsun diyorum."

"Zeytin Dalı Harekatı" başladı

Erdoğan: Rahat durmadılar, gereğini yapıyoruzErdoğan: Rahat durmadılar, gereğini yapıyoruz

Zeytin Dalı Harekatı'nın komuta merkezinden görüntülerZeytin Dalı Harekatı'nın komuta merkezinden görüntüler

"Kara unsurları faaliyet icra edecek""Kara unsurları faaliyet icra edecek"

 

 

Kaynak: AA

Dunya.com

Güncel gelişmelerden anında haberdar olun!
dunya.com'a girmeden de haberleri takip edebilirsiniz.